Johnny Test


1 głosy
Johnny Test
Oceń film
1.00

Johnny Test - fabułaJohnny Test - bajka o chłopcu i jego eksperymentachJohnny Test to bajka o 11-letnim chłopcu, który mieszka w mieście Porkbelly. Jego rodzina składa się z jego starszego brata Dukey'ego, jego sióstr Bling Bling i Mary, a także jego rodziców, którzy są naukowcami. Johnny i jego brat Dukey są najlepszymi przyjaciółmi i często wspólnie biorą udział w eksperymentach naukowych, które wymyślają jego rodzice.

Eksperymenty Johnny'egoJohnny i Dukey często wykonują eksperymenty, które wymyślają jego rodzice. Eksperymenty te są zazwyczaj bardzo niebezpieczne i często prowadzą do nieoczekiwanych skutków. Na przykład, jeden z eksperymentów sprawił, że Johnny i Dukey zamienili się ciałami. Inny eksperyment sprawił, że Johnny stał się super bohaterem.

Postacie w bajceOprócz Johnny'ego i Dukey'ego w bajce występuje wiele innych postaci. Są to m.in. jego siostry Bling Bling i Mary, jego rodzice, jego przyjaciele Gil i Susan, a także jego wrogowie, tacy jak Sissy i Bumper.

ZakończenieJohnny Test to bajka o chłopcu, który wraz z bratem Dukey'em wykonuje eksperymenty naukowe, które często prowadzą do nieoczekiwanych skutków. Bajka ta jest pełna zabawnych sytuacji i przygód, które zapewniają wiele godzin dobrej zabawy.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Johnny Test obsada
Johnny Test
Kategoria: Dla dzieci
Gatunek: W odcinkach
Czas trwania: 21 min.
Scenariusz: Scott Fellows
Produkcja: Kanada, USA
Premiera: 17 września 2005 (USA)
2 kwietnia 2007 (Polska)

Johnny Test - gdzie obejrzeć

od 29 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj

Johnny Test - Opinie

1 + 1 =

Johnny Test - polecane w tej kategorii

Johnny Test - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne