Skye Carlson
Wielkie kłamstewka


24 głosy
Big Little Lies
Oceń film
4.50

Skye Carlson - biografia

CHARAKTERYSTYKA


Drugoplanowa bohaterka serialu „Wielkie kłamstewka”, grana przez Chloe Coleman. Córka Bonnie Carlson i Nathana Carlsona. Przyrodnia siostra Abigail Carlson. Pochodzi z rodziny mieszanej rasowo. Uczęszcza do szkoły podstawowej Otter Bay. Jest z natury bezkonfliktowa. Bardzo kocha swoich rodziców.


WYGLĄD


Skye jest brązowooką szatynką. Nosi fryzurę afro. 


BIOGRAFIA


Sezon I


Skye Carlson rozpoczyna pierwszą klasę w szkole podstawowej Otter Bay, w której podczas dnia integracyjnego dochodzi do niepokojącego incydentu. Okazuje się, że jeden z chłopców skrzywdził Amabellę Klein. Dziewczynka twierdzi, że winnym jest Ziggy Chapman. Skye martwi się o Amabellę.  Pojawia się na jej imprezie urodzinowej, mimo że część jej kolegów i koleżanek jest nieobecna. Skye i Chloe Mackenzie próbują pogodzić Amabellę i Ziggy’ego. Przeprosiny przyjmują formę pocałunku, przez co rodzice Skye zostają wezwani do szkoły na rozmowę z dyrektorem. Bonnie Carlson jest zszokowana udziałem swojej córki w kontrowersyjnym zdarzeniu. Uważa, że Skye nigdy nie poparłaby niechcianego dotyku.


Sezon II


Skye rozpoczyna drugą klasę szkoły podstawowej. Jest zmartwiona stanem psychicznym swojej matki, która od dłuższego czasu zdaje się być nieobecna, a także unika rozmów ze swoją córką i mężem. Skye usiłuje zrobić wszystko, aby pocieszyć Bonnie. Do domu Carlsonów przyjeżdżają dziadkowie dziewczynki. Nathan ma nadzieję, że matka Bonnie, Elizabeth, uszczęśliwi jego żonę. W trakcie pobytu w Monterey Elizabeth traci przytomność i trafia do szpitala. Skye często składa wizyty swojej babci.


 


Foto: lev radin / Shutterstock.com

Pełna biografia »

Skye Carlson - powiązania postaci

Aktor: Chloe Coleman
Ojciec: Nathan Carlson
Matka: Bonnie Carlson
Siostry: Abigail Carlson (przyrodnia)

Skye Carlson - Opinie

7 + 6 =

Wielkie kłamstewka - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne