Lewiatan


1 głosy
Leviafan
Oceń film
4.00

Lewiatan - fabułaFabuła filmu "Lewiatan"Film "Lewiatan" to opowieść o Kostylewie, mieszkańcu małego miasteczka na Syberii. Kostylew jest prostym człowiekiem, który pracuje jako mechanik w lokalnym warsztacie. Życie Kostylewa zmienia się, gdy do miasteczka przybywa nowy proboszcz, Vadim.

Konflikt między Kostylewem a proboszczemVadim jest człowiekiem wpływowym i szybko zaczyna wpływać na życie mieszkańców miasteczka. Kostylew nie zgadza się z jego metodami i postanawia stawić mu czoła. Wkrótce między nimi dochodzi do konfliktu, który zaczyna się od drobnych sporów, a kończy na otwartej wojnie.

Kostylew i jego przyjacieleKostylew nie jest sam w swojej walce. Wspiera go jego przyjaciel, Dimitri, który jest właścicielem lokalnego baru. Wspiera go również jego żona, Lilya, która jest w ciąży. Wspierają go również inni mieszkańcy miasteczka, którzy są zmęczeni wpływami proboszcza.

Walka o wolnośćKostylew i jego przyjaciele postanawiają stawić czoła proboszczowi i walczyć o wolność. Wkrótce ich walka przeradza się w otwartą wojnę, w której stawką jest wolność mieszkańców miasteczka. Czy Kostylew i jego przyjaciele będą w stanie pokonać proboszcza i odzyskać wolność?
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Lewiatan obsada
Lewiatan
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 140 min.
Reżyseria: Andrey Zvyagintsev
Scenariusz: Oleg Negin, Andrey Zvyagintsev
Produkcja: Rosja
Premiera: 14 listopada 2014 (Polska)
23 maja 2014 (świat)

Lewiatan - gdzie obejrzeć

od 9,90 zł
za film
Oglądaj

Lewiatan - Opinie

7 + 9 =

Lewiatan - polecane w tej kategorii

Lewiatan - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne