Lucky Luke na Dzikim Zachodzie


3 głosy
Tous a l'Ouest une aventure de Lucky Luke
Oceń film
3.00

Lucky Luke na Dzikim Zachodzie - fabułaLucky Luke na Dzikim ZachodzieLucky Luke to postać znana z komiksów, która wyrusza na Dziki Zachód, aby zaprowadzić tam porządek. Jego celem jest złapanie czterech złoczyńców, którzy uciekli z więzienia.

Joe DaltonJoe Dalton jest jednym z czterech braci Daltonów, którzy są głównymi antagonistami w tej bajce. Jego celem jest zdobycie skarbu, który został ukryty w okolicy. Joe i jego bracia są bardzo zdeterminowani, aby go zdobyć.

Lucky LukeLucky Luke jest głównym bohaterem tej bajki. Jest on znany z tego, że jest szybszy od swojego cienia. Jego celem jest złapanie czterech braci Daltonów i powstrzymanie ich przed zdobyciem skarbu.

Przygody Lucky Luke'aLucky Luke wyrusza na Dziki Zachód, aby złapać czterech braci Daltonów. Podczas swojej podróży spotyka wielu ciekawych ludzi, którzy pomagają mu w jego misji. Przeżywa wiele przygód, z których wszystkie są pełne humoru i akcji.

ZakończenieLucky Luke udaje się złapać czterech braci Daltonów i powstrzymać ich przed zdobyciem skarbu. Wszyscy mieszkańcy Dzikiego Zachodu są bardzo wdzięczni Lucky Luke'owi za jego odwagę i poświęcenie. Lucky Luke wraca do domu, aby cieszyć się zwycięstwem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Lucky Luke na Dzikim Zachodzie obsada
Lucky Luke na Dzikim Zachodzie
Kategoria: Dla dzieci
Gatunek: Pełnometrażowy
Czas trwania: 90 min.
Reżyseria: Olivier Jean Marie
Scenariusz: Olivier Jean Marie, Jean-François Henry
Produkcja: Francja
Premiera: 7 listopada 2008 (Polska)
5 grudnia 2007 (świat)

Lucky Luke na Dzikim Zachodzie - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Lucky Luke na Dzikim Zachodzie - Opinie

6 + 7 =

Lucky Luke na Dzikim Zachodzie - polecane w tej kategorii

Lucky Luke na Dzikim Zachodzie - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne