Fot: Shutterstock

W deszczowy dzień w Nowym Jorku


6 głosy
A Rainy Day in New York
Oceń film
5.00

W deszczowy dzień w Nowym Jorku - fabuła

Gatsby (Timothée Chalamet) i Ashley (Elle Fanning) to para. Łączy ich nie tylko związek, są również studentami tej samej uczelni. Pewnego razu przyjeżdżają do Nowego Jorku, gdzie Ashley, początkująca dziennikarka, ma przeprowadzić dla uczelnianej gazety wywiad z wybitnym reżyserem (Liev Schreiber). Gatsby z radością towarzyszy jej w wyjeździe. Zna Nowy Jork jak własną kieszeń (wychował się w nim i nadal mieszkają tu jego rodzice). Pragnie pokazać dziewczynie miasto takim, jakie je zapamiętał z dawnych lat. Ma na to nawet opracowany plan. W końcu przeprowadzenie wywiadu nie powinno być aż tak czasochłonne...


Sprawy jednak się komplikują, kiedy Ashley (niezdarnie zadająca pytania i słabo orientująca się w świecie filmu) dowiaduje się, iż jej rozmówca, reżyser, przechodzi kryzys twórczy. Chcąc nie chcąc, staje się także powierniczką jego osobistych zwierzeń oraz… obiektem zainteresowania i to nie tylko ze strony tego mężczyzny. Współpracownik reżysera (Jude Law) oraz znany i przystojny aktor (Diego Luna), będący na celowniku prasy i grona wielbicielek, także próbują ją poderwać. 


Co w tym czasie robi Gatsby? Trafia przypadkiem na plan filmowy, gdzie przyjaciel namawia go do zagrania epizodu w towarzystwie młodej aktorki (Selena Gomez), dawnej znajomej Gatsby’ego. Ich relacje nie kończą się na zagraniu wspólnej sceny.


W efekcie, zamiast romantycznie spędzonego czasu we dwoje, Gatsby i Ashley zanurzają się w Nowym Jorku każde z osobna. I mokną przy tym obficie. 


Jednak Nowy Jork, nawet w strugach deszczu, też może być romantyczny. Bo nie o podziwianie miasta w tej ciepłej komedii chodzi, a o szalone relacje między bohaterami i nieoczekiwane zmiany w uczuciach. 


Top: Shutterstock
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - W deszczowy dzień w Nowym Jorku obsada
W deszczowy dzień w Nowym Jorku
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Komedia romantyczna
Czas trwania: 92 min.
Reżyseria: Woody Allen
Scenariusz: Woody Allen
Produkcja: USA
Premiera: 26 lipca 2019

W deszczowy dzień w Nowym Jorku - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj
od 7,99 zł
za film
Oglądaj
9,90 zł
za film
Oglądaj
9 zł
za film
Oglądaj
5,99 zł
za film
Oglądaj
10,99 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach abonamentu
Oglądaj

W deszczowy dzień w Nowym Jorku - Opinie

8 + 3 =

W deszczowy dzień w Nowym Jorku - polecane w tej kategorii

W deszczowy dzień w Nowym Jorku - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne