Bizancjum


0 głosy
Byzantium
Oceń film
0.00

Bizancjum - fabułaFabuła filmu "Bizancjum"Film "Bizancjum" to opowieść o starożytnym mieście Konstantynopolu, którego losy są związane z losami trzech postaci.

Justynian I WielkiJustynian I Wielki jest cesarzem Bizancjum. Jego celem jest odbudowa imperium rzymskiego i przywrócenie jego dawnej świetności. Aby to osiągnąć, Justynian musi stawić czoła wielu wrogom, w tym barbarzyńskim plemionom, które chcą zniszczyć Bizancjum.

NarsesNarses jest wojskowym, który służy Justynianowi. Jest on jednym z najbardziej wpływowych ludzi w Bizancjum i jest odpowiedzialny za wiele zwycięstw Justyniana. Narses jest również wielkim strategiem, który wykorzystuje swoje umiejętności, aby pomóc Justynianowi w jego wojennych przedsięwzięciach.

BelisariuszBelisariusz jest generałem Justyniana. Jest on jednym z najbardziej utalentowanych wojskowych w Bizancjum i jest odpowiedzialny za wiele zwycięstw Justyniana. Belisariusz jest również wielkim strategiem, który wykorzystuje swoje umiejętności, aby pomóc Justynianowi w jego wojennych przedsięwzięciach.

FabułaFabuła filmu skupia się na losach Justyniana, Narsesa i Belisariusza, którzy muszą stawić czoła wielu wrogom, aby ocalić Bizancjum. Muszą oni również stawić czoła wielu wyzwaniom, aby przywrócić dawną świetność imperium rzymskiego. Film opowiada o ich wysiłkach, aby osiągnąć swój cel i ostatecznie ocalić Bizancjum.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Bizancjum obsada
Bizancjum
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Horror
Czas trwania: 118 min.
Reżyseria: Neil Jordan
Scenariusz: Moira Buffini
Produkcja: Irlandia, USA, Wielka Brytania
Premiera: 2 sierpnia 2013 (Polska)
9 września 2012 (świat)

Bizancjum - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Film dostępny też w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj
7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Bizancjum - Opinie

3 + 5 =

Bizancjum - polecane w tej kategorii

Bizancjum - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne