Odrobina chaosu


0 głosy
A little chaos
Oceń film
0.00

Odrobina chaosu - fabułaFabuła filmu "Odrobina chaosu"Film "Odrobina chaosu" to komedia rodzinna w reżyserii Katarzyny Klimkiewicz. Głównymi bohaterami są: Anna (Katarzyna Zawadzka), jej mąż Piotr (Mateusz Kościukiewicz) oraz ich trójka dzieci: Zosia (Julia Wieniawa-Narkiewicz), Franek (Kacper Olszewski) i Marysia (Zuzanna Litmanowicz).

Anna i PiotrAnna i Piotr są małżeństwem od wielu lat. Oboje pracują i starają się zapewnić swoim dzieciom jak najlepsze warunki do życia. Mimo to, czasami zdarza im się zapominać o tym, jak ważne jest, aby poświęcać czas swojej rodzinie.

DzieciDzieci Anny i Piotra są bardzo różne. Zosia jest najstarsza i najbardziej odpowiedzialna. Franek jest najmłodszy i najbardziej rozpieszczony. Marysia jest najbardziej zagubiona i niepewna siebie.

Odrobina chaosuWszystko zmienia się, gdy do rodziny dołącza nowy członek - pies o imieniu Chaos. Chaos wprowadza do domu Anny i Piotra odrobinę chaosu, która pomaga im zrozumieć, jak ważne jest poświęcanie czasu swojej rodzinie. Dzięki Chaosowi rodzina zaczyna spędzać więcej czasu razem, a dzieci uczą się, jak ważne jest wsparcie i zrozumienie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Odrobina chaosu obsada
Odrobina chaosu
Kategoria: Filmy
Gatunek: Romans, Kostiumowy, Komedia
Czas trwania: 106 min.
Reżyseria: Alan Rickman
Scenariusz: Allison Deegan
Produkcja: Wielka Brytania
Premiera: 13 września 2014 (świat)

Odrobina chaosu - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj

Odrobina chaosu - Opinie

2 + 6 =

Odrobina chaosu - polecane w tej kategorii

Odrobina chaosu - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne