Megaszczęki kontra megamacki


0 głosy
Mega Shark vs. Giant Octopus
Oceń film
0.00

Megaszczęki kontra megamacki - fabułaFabuła filmu "Megaszczęki kontra megamacki"Film "Megaszczęki kontra megamacki" to animowana komedia przygodowa, w której głównymi bohaterami są dwie rodziny zwierząt: Megaszczęki i Megamacki.

Rodzina MegaszczękówRodzina Megaszczęków składa się z trzech członków: ojca, matki i syna. Ojciec, Bob, jest wielkim fanem sportu i uwielbia wygrywać. Jego żona, Mary, jest zawsze pełna energii i zawsze gotowa do zabawy. Ich syn, Tim, jest bardzo ambitny i chce zostać najlepszym sportowcem w mieście.

Rodzina MegamackówRodzina Megamacków składa się z trzech członków: ojca, matki i córki. Ojciec, John, jest wielkim fanem technologii i uwielbia tworzyć nowe rzeczy. Jego żona, Sarah, jest zawsze pełna pomysłów i zawsze gotowa do eksperymentowania. Ich córka, Amy, jest bardzo ambitna i chce zostać najlepszym inżynierem w mieście.

KonfliktKonflikt między rodzinami rozpoczyna się, gdy Bob i John postanawiają zorganizować wielki turniej sportowy. Każda rodzina chce wygrać, ale nie mogą się porozumieć. Wkrótce obie rodziny zaczynają walczyć o wygraną, a Tim i Amy muszą znaleźć sposób, aby pomóc swoim rodzinom.

RozwiązanieTim i Amy postanawiają połączyć siły i stworzyć zespół, który będzie w stanie pokonać każdego. Wkrótce zespół Megaszczęków i Megamacków staje się najlepszym zespołem w mieście i wygrywa turniej. Wszyscy są szczęśliwi, a Bob i John zaczynają rozumieć, że współpraca jest ważniejsza niż rywalizacja.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Megaszczęki kontra megamacki obsada
Megaszczęki kontra megamacki
Kategoria: Filmy
Gatunek: Katastroficzny, Sci-Fi i fantasy
Czas trwania: 85 min.
Reżyseria: Jack Perez
Scenariusz: Jack Perez
Produkcja: USA
Premiera: 26 maja 2009

Megaszczęki kontra megamacki - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Megaszczęki kontra megamacki - Opinie

8 + 7 =

Megaszczęki kontra megamacki - polecane w tej kategorii

Megaszczęki kontra megamacki - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne