Zeszłej nocy


2 głosy
Last night
Oceń film
3.00

Zeszłej nocy - fabułaFabuła filmu "Zeszłej nocy"Film "Zeszłej nocy" opowiada historię trzech przyjaciół, którzy postanawiają wybrać się na nocną imprezę. Głównymi bohaterami są: Alex, Cooper i Riley.

AlexAlex jest młodym, ambitnym mężczyzną, który pracuje jako doradca finansowy. Jest zazdrosny o swoją dziewczynę, która wybrała się na imprezę bez niego.

CooperCooper jest zabawnym i towarzyskim mężczyzną, który jest zawsze gotowy do zabawy. Jest zazdrosny o swojego przyjaciela, który wybrał się na imprezę bez niego.

RileyRiley jest młodą kobietą, która jest zawsze gotowa do zabawy. Jest zazdrosna o swoją przyjaciółkę, która wybrała się na imprezę bez niej.

ImprezaNa imprezie trzej przyjaciele spotykają się z innymi ludźmi i bawią się do białego rana. W trakcie imprezy Alex, Cooper i Riley odkrywają, że ich życie jest bardziej skomplikowane, niż się wydawało.

KoniecW końcu trzej przyjaciele muszą stawić czoła skutkom swoich decyzji i zmierzyć się z konsekwencjami. Film kończy się sceną, w której trzej przyjaciele są razem i wspierają się nawzajem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Zeszłej nocy obsada
Zeszłej nocy
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Romans
Czas trwania: 90 min.
Reżyseria: Massy Tadjedin
Scenariusz: Massy Tadjedin
Produkcja: Francja, USA
Premiera: 18 września 2010 (świat)

Zeszłej nocy - gdzie obejrzeć

7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Zeszłej nocy - Opinie

7 + 4 =

Zeszłej nocy - polecane w tej kategorii

Zeszłej nocy - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne