Porwanie Heinekena


0 głosy
Kidnapping Mr. Heineken
Oceń film
0.00

Porwanie Heinekena - fabułaPorwanie HeinekenaKorzystając z okazji, aby zdobyć sławę i bogactwo, grupa przyjaciół postanawia porwać miliardera Alfreda Heinekena. W skład grupy wchodzą Willem Holleeder, Jan Boellaard, Cor van Hout, Frans Meijer i Martin Erkamps.

Grupa przyjaciół planuje porwanie Heinekena, aby wymusić okup w wysokości 35 milionów euro. Przygotowują się do tego przez kilka miesięcy, wykorzystując swoje umiejętności i doświadczenie.

Przygotowania do porwaniaGrupa przyjaciół przygotowuje się do porwania Heinekena, wykorzystując swoje umiejętności i doświadczenie. Przygotowują plan, w którym wykorzystują fałszywe dokumenty, kamuflaż i inne techniki.

Kiedy wszystko jest gotowe, grupa przyjaciół wyrusza do domu Heinekena, aby go porwać. Używając fałszywych dokumentów, wchodzą do domu i porwali Heinekena.

UcieczkaGrupa przyjaciół ucieka z domu Heinekena, zabierając go ze sobą. Uciekają do specjalnie przygotowanego schronienia, gdzie trzymają Heinekena.

Grupa przyjaciół wysyła list do rodziny Heinekena, w którym żądają okupu w wysokości 35 milionów euro. Rodzina Heinekena zgadza się na ich żądania i wypłaca okup.

Uwolnienie HeinekenaGrupa przyjaciół wypuszcza Heinekena, po tym jak rodzina wypłaciła okup. Heineken jest wstrząśnięty, ale szczęśliwy, że jest wolny.

Jednak policja szybko zaczyna tropić grupę przyjaciół. Wkrótce wszyscy zostają aresztowani i skazani na wieloletnie więzienie.

PodsumowanieFilm "Porwanie Heinekena" opowiada historię grupki przyjaciół, którzy postanawiają porwać miliardera Alfreda Heinekena, aby wymusić okup w wysokości 35 milionów euro. Przygotowują się do tego przez kilka miesięcy, a następnie porwali Heinekena i wypuścili go, po tym jak rodzina wypłaciła okup. Wszyscy zostali aresztowani i skazani na wieloletnie więzienie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Porwanie Heinekena obsada
Porwanie Heinekena
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 95 min.
Reżyseria: Daniel Alfredson
Scenariusz: William Brookfield
Produkcja: Belgia, Holandia, Wielka Brytania
Premiera: 26 lutego 2015 (świat)

Porwanie Heinekena - gdzie obejrzeć

od 8 zł
za film
Oglądaj
11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Porwanie Heinekena - Opinie

5 + 3 =

Porwanie Heinekena - polecane w tej kategorii

Porwanie Heinekena - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne