Cząstki elementarne


0 głosy
Elementarteilchen
Oceń film
0.00

Cząstki elementarne - fabułaFabuła filmu "Cząstki elementarne"Film "Cząstki elementarne" opowiada historię dwóch braci, Michela i Bruno. Obaj są wybitnymi naukowcami, którzy pracują nad odkryciem tajemnic świata. Michel jest zaangażowany w badania nad cząstkami elementarnymi, a Bruno w psychologię.

PostacieMichel i Bruno są głównymi bohaterami filmu. Michel jest zamknięty w sobie, skupiony na swoich badaniach i niezdolny do miłości. Bruno jest bardziej otwarty i towarzyski, ale jego życie osobiste jest pełne chaosu.

Wątek miłosnyW filmie pojawia się także wątek miłosny. Michel poznaje Annę, która jest jego przeciwieństwem. Anna jest otwarta i pełna życia, a jej obecność wprowadza do życia Michela trochę szaleństwa.

KonfliktKonflikt w filmie pojawia się, gdy Michel i Bruno odkrywają, że ich badania mogą mieć poważne konsekwencje dla ludzkości. Muszą zdecydować, czy kontynuować swoje badania, czy też zrezygnować z nich.

RozwiązanieMichel i Bruno postanawiają kontynuować swoje badania, ale w sposób odpowiedzialny. Dzięki ich wysiłkom udaje się odkryć tajemnice świata i zrozumieć, jak wszystko ze sobą współgra. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Michel i Anna są razem, a Bruno odnajduje spokój.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Cząstki elementarne obsada
Cząstki elementarne
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 107 min.
Reżyseria: Oskar Röhler
Scenariusz: Oskar Röhler
Produkcja: Niemcy
Premiera: 24 listopada 2006 (Polska)
12 lutego 2006 (świat)

Cząstki elementarne - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Cząstki elementarne - Opinie

2 + 2 =

Cząstki elementarne - polecane w tej kategorii

Cząstki elementarne - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne