Książę nie nie z tej bajki


0 głosy
Au bout du conte
Oceń film
0.00

Książę nie nie z tej bajki - fabułaFabuła filmu "Książę nie z tej bajki"Film "Książę nie z tej bajki" opowiada historię młodej księżniczki, Elli, która marzy o tym, by znaleźć swojego prawdziwego księcia. Pewnego dnia, jej marzenia stają się rzeczywistością, gdy pojawia się tajemniczy książę, który twierdzi, że pochodzi z innego świata.

Elli i jej przyjacieleElli jest córką króla i królowej, którzy są bardzo troskliwymi rodzicami. Ma też dwóch przyjaciół, którzy są jej najwierniejszymi towarzyszami - księżniczkę Char, która jest jej najlepszą przyjaciółką, oraz księcia Frederika, który jest jej najlepszym przyjacielem.

Przybycie tajemniczego księciaKiedy Elli ma już za sobą 18 urodziny, pojawia się tajemniczy książę, który twierdzi, że pochodzi z innego świata. Książę, który nazywa się Topher, jest bardzo przystojny i ma w sobie coś magicznego. Elli i jej przyjaciele są zafascynowani jego obecnością i postanawiają mu pomóc w odnalezieniu drogi do domu.

Przygody Elli i jej przyjaciółWraz z Topherem, Elli i jej przyjaciele wyruszają w podróż, by odnaleźć drogę do jego domu. Podczas tej podróży spotykają wielu ciekawych ludzi i stawiają czoła wielu przeciwnościom losu. W końcu odkrywają, że Topher jest księciem z innego świata, który został uwięziony w krainie czarów.

Happy endElli i jej przyjaciele postanawiają pomóc Topherovi w powrocie do jego domu. W końcu udaje im się odnaleźć drogę do jego świata i Topher może wrócić do swojej rodziny. Na koniec Elli i Topher zakochują się w sobie i żyją długo i szczęśliwie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Książę nie nie z tej bajki obsada
Książę nie nie z tej bajki
Kategoria: Filmy
Gatunek: Komedia, Obyczajowy
Czas trwania: 107 min.
Reżyseria: Agnes Jaoui, Jean-Pierre Bacri
Scenariusz: Agnes Jaoui
Produkcja: Francja
Premiera: 26 lipca 2013 (Polska)
14 lutego 2013 (świat)

Książę nie nie z tej bajki - gdzie obejrzeć

6,90 zł
za film
Oglądaj

Książę nie nie z tej bajki - Opinie

7 + 2 =

Książę nie nie z tej bajki - polecane w tej kategorii

Książę nie nie z tej bajki - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne