Fot: Shutterstock

Gambit królowej


5 głosy
The Queen's Gambit
Oceń film
5.00

Pan Ganz

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Pan Ganz jest znajomym pana Shaibela, który na jego zaproszenie przybywa do sierocińca, żeby poznać Beth. Jest członkiem koła szachowego, a także naucza w liceum Duncana.
W rolę pana Ganza wciela się Jonjo O’Neill.


WYGLĄD


Pan Ganz ma czarne kręcone włosy.


BIOGRAFIA


Pan Ganz pojawia się w ośrodku dla sierot, aby poznać Beth, o której słyszał od pana Shaibela. Mężczyźni należą do tego samego koła szachowego. Pan Ganz jest pod dużym wrażeniem zdolności Beth, nie wierzy, że nauczyła się tego wszystkiego, grając w szachy z Williamem raz w tygodniu. Kiedy Beth pokonuje zarówno pana Ganza, jak i pana Shaibela, prowadząc z nimi symultaniczną rozgrywkę, pan Ganz zaprasza ją, by zmierzyła się z uczniami liceum Duncana, w którym uczy gry w szachy. Robi też zdjęcie Beth i pana Shaibela, które będzie wisieć w piwnicy do śmierci dozorcy. 


Mężczyzna prezentuje Beth lalkę, a ta, nie wiedząc jak zareagować, dziękuje i pozbywa się jej przy pierwszej możliwej okazji. Po namówieniu pani Deardorff, pan Ganz zabiera Beth do liceum. Okazuje się, że nawet podczas symultanicznej gry z dwunastoma nastolatkami Beth jest silną przeciwniczką.


 


Foto: Cubankite / Shutterstock.com

Pełna biografia »

Pan Ganz - powiązania postaci

Pan Ganz
Aktor: Jonjo O'Neill

Pan Ganz - Opinie

3 + 1 =

Gambit królowej - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne