Fot: Shutterstock

Pan Ganz

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Pan Ganz jest znajomym pana Shaibela, który na jego zaproszenie przybywa do sierocińca, żeby poznać Beth. Jest członkiem koła szachowego, a także naucza w liceum Duncana.
W rolę pana Ganza wciela się Jonjo O’Neill.


WYGLĄD


Pan Ganz ma czarne kręcone włosy.


BIOGRAFIA


Pan Ganz pojawia się w ośrodku dla sierot, aby poznać Beth, o której słyszał od pana Shaibela. Mężczyźni należą do tego samego koła szachowego. Pan Ganz jest pod dużym wrażeniem zdolności Beth, nie wierzy, że nauczyła się tego wszystkiego, grając w szachy z Williamem raz w tygodniu. Kiedy Beth pokonuje zarówno pana Ganza, jak i pana Shaibela, prowadząc z nimi symultaniczną rozgrywkę, pan Ganz zaprasza ją, by zmierzyła się z uczniami liceum Duncana, w którym uczy gry w szachy. Robi też zdjęcie Beth i pana Shaibela, które będzie wisieć w piwnicy do śmierci dozorcy. 


Mężczyzna prezentuje Beth lalkę, a ta, nie wiedząc jak zareagować, dziękuje i pozbywa się jej przy pierwszej możliwej okazji. Po namówieniu pani Deardorff, pan Ganz zabiera Beth do liceum. Okazuje się, że nawet podczas symultanicznej gry z dwunastoma nastolatkami Beth jest silną przeciwniczką.


 

Pełna biografia »

Pan Ganz - powiązania postaci

Pan Ganz
Fot: Cubankite / Shutterstock.com
Aktor: Jonjo O'Neill
Profesja: szachista i nauczyciel

Pan Ganz - Opinie

2 + 6 =

Gambit królowej - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne