Fot: Shutterstock

Harry Beltik

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Harry jest jednym z najlepszych szachistów w Kentucky. Zostaje pokonany przez Beth podczas jej pierwszego turnieju. Gdy dorasta, przestaje interesować się szachami i udaje się na studia, by zostać inżynierem. Rozpoczyna także pracę w supermarkecie. Jest przyjacielem Beth i wspiera ją w trudnych momentach. Zależy mu na Beth, jednak nie potrafi wyznać jej swych uczuć.
W rolę Harry’ego wciela się Harry Melling.


WYGLĄD


Harry ma ciemne włosy i bladą cerę. W młodości miał krzywe zęby, które prostuje, gdy dorasta.


BIOGRAFIA


Podczas mistrzostw stanowych w Kentucky zarówno Harry, jak i Beth pokonują wszystkich swych przeciwników. Walkę o tytuł stoczą ze sobą. Harry nie jest świadomy, jak groźną rywalką jest młoda Beth. Wykazuje się ignorancją i spóźnia na ich pojedynek. W wyniku tego brakuje mu czasu na wybrnięcie z pułapki Beth i ostatecznie to ona zostaje czempionką.


Po kilku latach Harry pojawia się przed progiem Beth i oferuje jej pomoc w przygotowaniu do turnieju. Daje to początek ich specyficznej więzi. Harry szybko zaczyna czuć do Beth coś więcej, jednak ona wydaje się zupełnie niegotowa na bliższą relację i niezainteresowana Harrym. Mimo że Beth go rani, Beltik pomaga jej przetrwać trudne chwile,. Bohater studiuje w pobliżu i rozpoczyna pracę w lokalnym supermarkecie. Marzenia o byciu mistrzem w szachach powoli odchodzą w niepamięć. Kiedy Harry czuje, że jest wykorzystywany przez Beth, znika z jej życia i skupia się na studiach. Kilka razy podejmuje jednak próbę kontaktu z dziewczyną, gdy ta po przegranej w Paryżu popada w alkoholizm.


 

Pełna biografia »

Harry Beltik - powiązania postaci

Harry Beltik
Fot: Andrea Raffin / Shutterstock.com
Aktor: Harry Melling
Profesja: szachista, student, pracownik supermarketu

Harry Beltik - Opinie

6 + 9 =

Gambit królowej - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne