D.L. Townes
Gambit królowej


5 głosy
The Queen's Gambit
Oceń film
5.00

D.L. Townes - biografia

CHARAKTERYSTYKA


Townes jest szachistą i dziennikarzem, współpracującym z kilkoma czasopismami. Był jednym z pierwszych przeciwników Beth podczas turnieju w Kentucky. Był także obiektem jej uczuć, którym niedane było się spełnić.
W rolę Townesa wciela się Jacob Fortune-Lloyd.


WYGLĄD


Townes posiada krótkie ciemne włosy i przyjazny uśmiech.


BIOGRAFIA


Townes poznaje Beth podczas turnieju w Kentucky. Sprawia, że bohaterka bardziej wierzy w siebie, mimo swego młodego wieku. Świadomość przegranej z młodszą od siebie dziewczyną przeżywa z godnością, w przeciwieństwie do niektórych graczy. 


Ponowne spotkanie Beth i Townesa ma miejsce w Nowym Meksyku. Bohaterka pozuje do zdjęć, które mają się ukazać w jednym z magazynów poświęconych szachom, kiedy do pokoju niespodziewanie wchodzi partner Townesa. Beth jest zdruzgotana swoim odkryciem, ze względu na uczucia, które żywi do mężczyzny. 


Beth niespodziewanie rozpoznaje Townesa wśród tłumu reporterów, oblegających ją po odroczeniu rozgrywki z Borgovem. Mężczyzna przyjechał do Moskwy, chcąc ją wesprzeć. Zorganizował także pomoc jej przyjaciół, którzy pomogli jej opracować strategię na wygraną z Borgovem.

Pełna biografia »

D.L. Townes - powiązania postaci

Aktor: Jacob Fortune-Lloyd

D.L. Townes - Opinie

7 + 7 =

Gambit królowej - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne