Fot: lev radin / Shutterstock.com

Vera Peschauer - Russian Doll


4 głosy
Russian Doll
Oceń film
5.00

Vera Peschauer

BIOGRAFIA Irén Bordán, Ilona McCrea

CHARAKTERYSTYKA 


Matka Leonory, babcia Nadii. Żydówka z Węgier, która wyemigrowała w czasie II wojny światowej, ratując życie, do USA. Twarda, nieugięta, pewna siebie. Kobieta mocno doświadczona przez życie, przez co jest zgorzkniała i wiecznie niezadowolona, uważa, że los obszedł się z nią niesprawiedliwie. Mimo wszystko ma w sobie dość siły, by wychowywać córkę, a potem wnuczkę, starając się, by niczego im nie brakowało. Jest zdecydowanie rozczarowana życiem i postępkami Leonory, a zwłaszcza kradzieżą rodzinnych monet, jednak nigdy nie odsunęła się od niej i zawsze ją wspierała, nieraz decydując się na wielkie poświęcenia.


WYGLĄD


Widzimy ją w dwóch planach czasowych: w 1944 roku jest kobietą około 40 lat, przypominającą Nadię, ma długie, rude, kręcone włosy, jest szczupła, nosi się elegancko. W 1982 roku jest między 70. a 80. rokiem życia, to dziarska kobieta o wciąż rudych włosach, już krótszych, z nieodłącznym papierosem w kąciku ust.


Vera Peschauer - powiązania postaci Russian Doll

Vera Peschauer
Vera Peschauer - Russian Doll Fot: Rózsavölgyi Gyöngyi magyar fotográfus, fotóriporter / Wikimedia Commons, CC BY-SA 4.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0), na zdjęciu Irén Bordán
Aktor: Irén Bordán, Ilona McCrea
Córki: Leonora "Nora" Vulvokov

Vera Peschauer - Opinie

7 + 3 =

Russian Doll - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne