Mroczny zakątek


2 głosy
Dark places
Oceń film
1.50

Mroczny zakątek - fabułaFabuła filmu "Mroczny zakątek"Film "Mroczny zakątek" to opowieść o młodej kobiecie, która wyrusza w podróż do miejsca, którego istnienia nie znała. Główna bohaterka, Abigail, wraz z przyjaciółmi wybiera się do odległej wioski, która znajduje się w górach.

Abigail i jej przyjacieleAbigail jest młodą, ambitną kobietą, która chce odkryć tajemnicę mrocznego zakątka. Wraz z nią w podróż wyruszają jej przyjaciele: John, który jest zapalonym badaczem, oraz Sarah, która jest zaradną i odważną dziewczyną.

Mroczny zakątekGdy Abigail i jej przyjaciele dotrą do mrocznego zakątka, odkryją, że jest to miejsce pełne tajemniczych zjawisk. W wiosce mieszka wiele dziwnych postaci, które są zamknięte w swoich domach. Abigail i jej przyjaciele postanawiają odkryć, co kryje się za tajemniczymi zjawiskami.

Walka z siłami złaGdy Abigail i jej przyjaciele odkryją, że mroczny zakątek jest opanowany przez siły zła, postanawiają walczyć z nimi. Wraz z mieszkańcami wioski stają do walki z siłami zła, aby ocalić mroczny zakątek.

ZakończeniePo wielu przygodach i niebezpieczeństwach Abigail i jej przyjaciele pokonują siły zła i odzyskują mroczny zakątek. Wszyscy mieszkańcy wioski są wdzięczni Abigail i jej przyjaciołom za ich odwagę i poświęcenie. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, a Abigail i jej przyjaciele wracają do domu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Mroczny zakątek obsada
Mroczny zakątek
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller, Dramat
Czas trwania: 114 min.
Reżyseria: Gilles Paquet-Brenner
Scenariusz: Gilles Paquet-Brenner
Produkcja: Francja
Premiera: 31 marca 2015 (świat)

Mroczny zakątek - gdzie obejrzeć

od 11 zł
za film
Oglądaj
13 zł
za film
Film dostępny o 2 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Mroczny zakątek - Opinie

10 + 4 =

Mroczny zakątek - polecane w tej kategorii

Mroczny zakątek - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne