Labirynt fauna


7 głosy
El Laberinto del fauno
Oceń film
4.00

Labirynt fauna - fabuła



Fabuła filmu "Labirynt fauna"



Film "Labirynt fauna" to przygodowa komedia familijna w reżyserii Brada Silberlinga. Głównymi bohaterami są dwoje dzieci - Judy i Peter Shepherd.

Judy i Peter Shepherd



Judy i Peter Shepherd są rodzeństwem, które przeprowadza się do nowego domu. Nie mają zbyt wielu przyjaciół, więc postanawiają odkryć tajemniczy labirynt, który znajduje się w pobliżu ich domu. Wkrótce odkrywają, że labirynt jest domem dla dziwnych stworzeń, zwanych Faunami.

Fauny



Fauny są stworzeniami, które żyją w labiryncie i są zarządzane przez Jaretha, Króla Labiryntu. Jareth jest postacią, która ma magiczne moce i jest w stanie przemieniać ludzi w zwierzęta. Judy i Peter postanawiają pokonać Jaretha i uwolnić Fauny z jego władzy.

Walka z Jarethem



Aby pokonać Jaretha, Judy i Peter muszą przejść przez labirynt i zdobyć magiczny klejnot. W tym celu muszą współpracować z Faunami, aby znaleźć wyjście z labiryntu. W końcu udaje im się zdobyć klejnot i pokonać Jaretha.

Happy End



Po pokonaniu Jaretha, Judy i Peter uwalniają Fauny z jego władzy. Fauny są wdzięczne Judy i Peter za ich odwagę i postanawiają zostać ich przyjaciółmi. Wszyscy razem cieszą się z wolności i radości. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Judy i Peter wracają do domu, mając nowych przyjaciół.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Labirynt fauna obsada
Labirynt fauna
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Sci-Fi i fantasy
Czas trwania: 163 min.
Reżyseria: Guillermo del Toro
Scenariusz: Guillermo del Toro
Produkcja: Hiszpania, Meksyk, USA
Premiera: 30 marca 2007 (Polska)
27 maja 2006 (świat)

Labirynt fauna - gdzie obejrzeć

23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Labirynt fauna - Opinie

4 + 9 =

Labirynt fauna - polecane w tej kategorii

Labirynt fauna - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne