Do nieba - fabułaFabuła filmu "Do nieba"Film "Do nieba" to opowieść o trzech przyjaciołach, którzy postanawiają wyruszyć w podróż, by odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Głównymi bohaterami są: John, który jest zagubiony i szuka swojego miejsca w życiu, jego przyjaciel, który jest zawsze gotowy do pomocy, oraz ich przyjaciółka, która jest pełna energii i optymizmu.

Podróż do niebaTrójka przyjaciół wyrusza w podróż, by odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Podczas swojej wędrówki spotykają wielu ludzi, którzy mają wpływ na ich życie. Przeżywają wiele przygód, poznają nowych ludzi i odkrywają nowe miejsca. W końcu dotarli do miejsca, które okazało się być ich domem - do nieba.

Odkrywanie nowych rzeczyW niebie przyjaciele odkrywają wiele nowych rzeczy. Poznają nowe zwyczaje, poznają nowe języki i kultury. Przeżywają wiele przygód i spotykają wielu ludzi, którzy mają wpływ na ich życie. W końcu odkrywają, że ich miejsce na ziemi jest tam, gdzie są szczęśliwi.

ZakończenieFilm kończy się szczęśliwym zakończeniem. Przyjaciele odnajdują swoje miejsce na ziemi i wracają do domu. Film pokazuje, że nie ważne, gdzie jesteśmy, ważne jest, byśmy byli szczęśliwi.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Do nieba obsada
Do nieba
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 102 min.
Reżyseria: Claudia Llosa
Scenariusz: Claudia Llosa
Produkcja: Francja, Hiszpania, USA
Premiera: 19 czerwca 2015 (Polska)
12 lutego 2014 (świat)

Do nieba - gdzie obejrzeć

11 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Do nieba - Opinie

4 + 6 =

Do nieba - polecane w tej kategorii

Do nieba - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne