Mamut - fabułaFabuła filmu "Mamut"Film "Mamut" to opowieść o przygodach trójki przyjaciół: Jacka, Jana i Marii. Wszyscy trzej są zafascynowani prehistorycznymi zwierzętami i postanawiają wyruszyć w podróż w czasie, aby zobaczyć mamuta.

Podróż w czasiePrzyjaciele wyruszają w podróż w czasie, aby zobaczyć mamuta. Niestety, ich podróż nie jest taka prosta, jak się wydaje. Po drodze spotykają dinozaury, które stanowią dla nich zagrożenie. Muszą znaleźć sposób, aby przeżyć i dotrzeć do mamuta.

Spotkanie z mamutemPo wielu przygodach przyjaciele w końcu spotykają mamuta. Jest to wspaniałe doświadczenie, które zmienia ich życie. Przyjaciele odkrywają, że mamut jest bardzo inteligentny i życzliwy. Postanawiają go ocalić przed złymi ludźmi, którzy chcą go wykorzystać.

Walka o mamutaPrzyjaciele postanawiają walczyć o mamuta. Muszą stawić czoła złym ludziom, którzy chcą go wykorzystać. Przyjaciele muszą znaleźć sposób, aby ocalić mamuta i powstrzymać złych ludzi.

Happy endDzięki wielkiej odwadze i determinacji przyjaciół udaje się ocalić mamuta. Przyjaciele wracają do domu, zmienieni przez swoje przygody. Są szczęśliwi, że udało im się ocalić mamuta i że mogli doświadczyć tak wspaniałej przygody.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Mamut obsada
Mamut
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 125 min.
Reżyseria: Lukas Moodysson
Scenariusz: Lukas Moodysson
Produkcja: Dania, Niemcy, Szwecja
Premiera: 14 stycznia 2011 (Polska)
19 stycznia 2009 (świat)

Mamut - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Mamut - Opinie

7 + 10 =

Mamut - polecane w tej kategorii

Mamut - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne