Fot: JOCA_PH / Shutterstock.com

Szkoła dla elity - fabuła

Akcja serialu rozgrywa się w ekskluzywnej prywatnej szkole w Hiszpanii. Do środowiska bogatych uczniów pewnego dnia wkracza troje stypendystów, pochodzących z ubogich rodzin. Niedługo później w placówce dochodzi do morderstwa, a jego sprawcą może być każdy.


Top: JOCA_PH / Shutterstock.com
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Szkoła dla elity obsada

Szkoła dla elity - obsada

Pełna obsada »
Szkoła dla elity
Kategoria: Seriale
Gatunek: Sensacyjny, Dramat
Czas trwania: 60 min.
Scenariusz: Carlos Montero, Darío Madrona
Produkcja: Hiszpania
Premiera: 2018

Szkoła dla elity - ciekawostki

  1. Las Encinas, czyli elitarną szkołę, w której rozgrywa się akcja serialu, odegrała prawdziwa uczelnia - Universidad Europea de Madrid. To tam kręcono zdjęcia.

  2. Kto zamordował Marinę? To pytanie zadawali sobie nie tylko widzowie, ale i aktorzy. Tożsamość zabójcy poznali oni dopiero tydzień przed nakręceniem finałowego odcinka 1. sezonu.

  3.  Fani hiszpańskich seriali mogą kojarzyć niektórych aktorów ze słynnego "Domu z papieru". Są to: Jaime Lorente (Nano), María Pedraza (Marina) i Miguel Herrán (Christian).

  4. María Pedraza i Jaime Lorente przez pewien czas byli parą. Jednak ich związek zakończył się równie szybko jak wspólna praca na planie.

  5. Wiele emocji w serialu wzbudza wątek homoseksualnej relacji Andera i Omara. Niestety, grający Omara Omar Ayuso przyznał, że musiał stawić czoła personalnym atakom na tle homofobicznym.


  6. Szkoła dla elity - kiedy 7. sezon?


    Premiera 7. sezonu serialu odbyła się 20 października 2023 r. Wiadomo również, że nie będzie to koniec przygód bohaterów, Netflix zamówił już bowiem sezon 8.

Szkoła dla elity - gdzie obejrzeć

od 29 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj

Szkoła dla elity - Opinie

1 + 7 =

Szkoła dla elity - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne