Świerszczyk Szczęściarz


0 głosy
O Grilo Feliz
Oceń film
0.00

Świerszczyk Szczęściarz - fabułaŚwierszczyk SzczęściarzŚwierszczyk Szczęściarz to bajka o małym stworzeniu, które wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoje szczęście. Świerszczyk jest bardzo nieśmiały i mało odważny, ale jego przyjaciele, których spotyka po drodze, pomagają mu w odkrywaniu jego prawdziwego potencjału.

Przyjaciele ŚwierszczykaŚwierszczyk spotyka wielu przyjaciół po drodze, którzy pomagają mu w odkrywaniu jego prawdziwego szczęścia. Są to m.in. Kaczka, Kogut, Żaba, Motyl, Biedronka i Pszczoła. Każdy z nich ma swoje własne cechy i umiejętności, które pomagają Świerszczkowi w jego podróży.

Przygody ŚwierszczykaŚwierszczyk przeżywa wiele przygód w swojej podróży. Spotyka wielu przyjaciół, którzy pomagają mu w odkrywaniu jego prawdziwego szczęścia. Przeżywa wiele przygód, w tym spotkanie z dzikim zwierzęciem, które chce go zjeść, spotkanie z czarownicą, która chce go uwięzić, i spotkanie z królem, który chce go wykorzystać.

ZakończenieŚwierszczyk Szczęściarz odkrywa, że jego szczęście leży w jego własnych rękach. Dzięki pomocy swoich przyjaciół i własnej odwadze, Świerszczyk odnajduje swoje szczęście i wraca do domu.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Świerszczyk Szczęściarz obsada
Świerszczyk Szczęściarz
Kategoria: Dla dzieci
Gatunek: Pełnometrażowy
Czas trwania: 77 min.
Reżyseria: Walbercy Ribas
Scenariusz: Walbercy Ribas
Produkcja: Brazylia, USA
Premiera: 20 lipca 2001 (świat)

Świerszczyk Szczęściarz - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Świerszczyk Szczęściarz - Opinie

1 + 5 =

Świerszczyk Szczęściarz - polecane w tej kategorii

Świerszczyk Szczęściarz - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne