Fot: JOCA_PH / Shutterstock.com

Samuel García Domínguez - Szkoła dla elity


14 głosy
Élite
Oceń film
4.93

Samuel García Domínguez

BIOGRAFIA Itzan Escamilla

CHARAKTERYSTYKA


Samuel jest główną postacią serialu. Razem z Nadią i Christianem otrzymuje stypendium i staje się uczniem Las Encinas. 


Jest młodszym bratem Nano. Zauroczony Mariną. Po jej śmierci prowadzi śledztwo, kto odpowiada za jej śmierć. W tym celu zbliża się do Carli.


Po rozwiązaniu zagadki oraz wyjeździe Carli, zaczyna spotykać się z Ari, nową uczennicą, córką nowego dyrektora szkoły – Benjamina.


Ginie w piątym sezonie.


WYGLĄD


Samu miał brązowe włosy oraz oczy. Miał około 175 centymetrów wzrostu.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Samuel staje się nowym uczniem Las Encinas. Poznaje Marinę, z którą zaczyna spędzać coraz więcej czasu. Zakochuje się w niej, jednak Marina zaczyna romansować z jego bratem, Nano.


Dziewczyna za plecami Samuela obiecuje Nano pomóc zdobyć pieniądze na spłacenie długów. W międzyczasie okazuje się, że Marina jest w ciąży. Samuel jest wściekły na brata i obaj się kłócą.


Kiedy Marina zostaje znaleziona martwa na szkolnym basenie, Samuel oskarża o to swojego brata.


Sezon 2


Samuel stara się znaleźć prawdziwego zabójcę Mariny, a także chce oczyścić z zarzutów swojego brata.


Chłopak zaprzyjaźnia się z Rebeką, dzięki której rozpoczyna pracę związaną z narkotykami dla jej matki. W ten sposób chce zarobić na kaucję dla Nano. Rebeka pomaga też Samuelowi w śledztwie.


W tym sezonie dowiadujemy się o zaginięciu Samuela, nie wiemy, czy rzeczywiście zaginął i nie żyje, czy się ukrywa. Chłopak zbliżył się do Carli, zdając sobie sprawę, że jest ona w jakiś sposób zamieszana w śmierć Mariny.


W końcu okazuje się, że przy pomocy Guzmána Samuel się ukrywał, chcąc w ten sposób wymusić na Carli zeznania. Carla wyznaje prawdę, przy okazji dowiadując się, że Samuel ją wykorzystał.


Sezon 3


Kiedy, decyzją sędziego, Carla musi skonfrontować swoje zeznania z Polo, dziewczyna wycofuje się, tłumacząc to chęcią zemsty na byłym chłopaku. To sprawia, że relacja między nią a Samuelem staje się jeszcze bardziej skomplikowana. Zakochana w nim Carla przestaje mu ufać i oskarża go o manipulację.


Samuel zaprzyjaźnia się z Guzmánem, bratem Mariny. Razem chcą, aby Polo w końcu przyznał się do tego, co zrobił.


Kiedy Guzmán podstępem związuje Polo u siebie w domu, Samuel przybywa na miejsce. Na początku nie jest zadowolony z planu przyjaciela, jednak pomaga mu w wymuszeniu na Polo zeznań. W końcu Polo się przyznaje.


Razem z Guzmánem zakładają fałszywe konta Polo na Twitterze, na których w jego imieniu przyznają się do zbrodni.


Między Samu a Carlą wciąż istnieje napięcie, ale w międzyczasie Rebeka wyznaje mu swoje uczucia i rozpoczynają romans. Samu zostaje poproszony przez policję o pomoc w ujawnieniu narkotykowego biznesu matki Rebeki. Matka dziewczyny zostaje aresztowana.


Samuel zostaje wyrzucony ze szkoły z powodu zastraszania Polo. Mimo tego udaje się na imprezę w klubie, na której ginie Polo. Chłopak zostaje wtajemniczony w jego śmierć.


Carla wyjeżdża na studia, jednak oboje nadal coś do siebie czują. Samuel razem z Guzmánem, Rebeką, Anderem oraz Omarem chcą ukończyć ostatni rok szkoły.


Sezon 4


W szkole zjawia się nowy dyrektor, Benjamin, razem ze swoimi dziećmi – Patrickiem, Ari oraz Mencíą.


Samuel zwraca uwagę na Ari. Dziewczyna zaczyna się z nim spotykać, robi to również z Guzmánem. To jest powodem późniejszej kłótni pomiędzy przyjaciółmi.


Kiedy ginie Armando, który zaatakował Ari, Samuel razem z Rebeką pomagają Guzmánowi ukryć jego ciało. Wrzucają je do wody. Tylko ta trójka zna prawdę. Guzmán z Samuelem godzą się.


Samuel razem z Cayetaną, Omarem i Rebe żegnają Andera i Guzmána, który po śmierci Armando postanawia wyjechać.


Sezon 5


Samuel mieszka z Omarem, jednak przyjaciele zaczynają coraz bardziej się kłócić.


Chłopak ponownie zaczyna spotykać się z Ari, co nie podoba się Benjaminowi. Dyrektor szkoły uznaje chłopaka za zagrożenie. Mężczyzna zaczyna manipulować chłopakiem, chcąc, aby ten pomógł mu w szkolnych operacjach. Samu odkrywa jednak prawdę i przekazuje dyrektorowi fałszywe informacje na temat uczniów.


Ari zdradza Samuela, dlatego chłopak z nią zrywa.


Kiedy wypływa ciało Armando, to Samuel jest podejrzany o jego zabójstwo. Okazuje się, że Benjamin miał kontakt z Armando przed śmiercią. Aby to udowodnić, potrzebna jest karta SIM oraz karta pamięci z telefonu Armando. Rebeka razem z Samu, dzięki Mencí, zyskują obie karty.


Samuel spotyka się z Benjaminem, chcąc wypracować z nim kolejny układ, jednak w trakcie spotkania Samu zmienia zdanie, chcąc dać działać policji, tak jak było to zaplanowane na początku.


Samu chce się wycofać, jednak Benjamin wpada w furię i zaczyna walczyć z chłopakiem, chcąc odzyskać obie karty. W trakcie szarpaniny Samuel zostaje przewrócony, uderza głową o krawędź basenu i wykrwawia się. Chłopak umiera, a Benjamin zostaje zatrzymany.

Samuel García Domínguez - powiązania postaci Szkoła dla elity

Samuel García Domínguez
Samuel García Domínguez - Szkoła dla elity Fot: screen z serialu (https://www.youtube.com/watch?v=pk1X9g7-onA)
Aktor: Itzan Escamilla
Data śmierci: sezon 5
Profesja: uczeń

Samuel García Domínguez - Opinie

4 + 6 =

Szkoła dla elity - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne