Drugie życie króla


1 głosy
Arthur Newman
Oceń film
5.00

Drugie życie króla - fabułaFabuła filmu "Drugie życie króla"Film "Drugie życie króla" opowiada historię króla, który po śmierci zostaje wskrzeszony przez boginię. Król, który nazywa się teraz Kailash, zostaje wysłany na Ziemię, aby odzyskać swoje dawne życie.

Kailash na ZiemiKailash trafia do Indii, gdzie poznaje młodą kobietę o imieniu Meera. Meera jest zafascynowana Kailashem i postanawia pomóc mu odzyskać jego dawne życie. Wspólnie wyruszają w podróż, aby odnaleźć klucz do jego przeszłości.

Walka o przeszłośćPodczas podróży Kailash i Meera spotykają wielu przeciwników, którzy próbują im przeszkodzić. Muszą walczyć o swoje życie i przeszłość. W końcu udaje im się odnaleźć klucz do przeszłości Kailasha.

Powrót do przeszłościKailash i Meera wracają do przeszłości Kailasha, gdzie odkrywają, że jego życie było zupełnie inne, niż się spodziewali. Muszą stawić czoła wielu przeciwnościom, aby odzyskać jego dawne życie.

ZakończenieKailash i Meera w końcu odzyskują jego dawne życie. Kailash zostaje królem, a Meera jego królową. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Kailash i Meera żyją długo i szczęśliwie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Drugie życie króla obsada
Drugie życie króla
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Komedia
Czas trwania: 101 min.
Reżyseria: Dante Ariola
Scenariusz: Becky Johnston
Produkcja: USA
Premiera: 10 września 2012 (świat)

Drugie życie króla - gdzie obejrzeć

7 zł
za film
Film dostępny o 1 zł taniej dla klientów Orange
Oglądaj

Drugie życie króla - Opinie

7 + 9 =

Drugie życie króla - polecane w tej kategorii

Drugie życie króla - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne