Fot: JOCA_PH / Shutterstock.com

Leopoldo Benavent Villada - Szkoła dla elity


14 głosy
Élite
Oceń film
4.93

Leopoldo Benavent Villada

BIOGRAFIA Álvaro Rico

CHARAKTERYSTYKA


Polo był postacią pojawiającą się od pierwszego sezonu, uczył się w Las Encinas. Był chłopakiem Carli. Przyjaźnił się z Guzmánem oraz Anderem.


Okazuje się, że to Polo przyczynił się do śmierci Mariny, uderzając ją w głowę trofeum oraz nie udzielając jej pomocy. Stał się przez to obiektem nienawiści Guzmána, który chciał pomścić śmierć siostry.


Ginie w trzecim sezonie.


WYGLĄD


Polo był 18-letnim uczniem. Miał ciemnobrązowe włosy oraz niebieskie oczy.


BIOGRAFIA


Sezon 1


W pierwszym sezonie Polo był chłopakiem Carli. Jednak z uwagi na ich długo trwający związek, Carla zaczyna spotykać się z Christianem, nowym uczniem szkoły. Wkrótce do ich związku dołącza Polo. We troje sypiają ze sobą, jednak Polo postanawia spotykać się z samym Christianem, bez Carli.


Polo, chcąc później odzyskać Carlę, która zaczęła spotykać się z samym Christianem, decyduje się na odzyskanie zegarka skradzionego ojcu Carli. Znajdowały się na nim informacje mogące pogrążyć mężczyznę wraz z ojcem Mariny i Guzmána za katastrofę w szkole San Esteban.


Znajduje Marinę na szkolnym basenie. Dziewczyna twierdzi, że Carla nie wróci do niego, nawet jeśli ten odzyska zegarek. Zdenerwowany Polo uderza Marinę w głowę. Używa do tego trofeum.


Chłopak zabiera zegarek razem z narzędziem zbrodni, następnie przyznaje się Carli oraz Christianowi do tego, co zrobił. Razem decydują się ukryć trofeum.


Sezon 2


W następnym roku szkolnym Polo nadal ukrywa prawdę. Obawia się, że Christian może zdradzić, że to on zabił Marinę.


Christian zostaje uciszony przez ojca Carli - mężczyzna potrąca go samochodem.


Wkrótce spanikowany Polo przyznaje się Anderowi do zabicia Mariny. Przyjaciel jest w szoku i każe Polo przyznać się Guzmánowi.


Carla stara się namówić byłego chłopaka, aby udał się na policję, jednak Polo nie zamierza wyjawić prawdy ani władzom, ani Guzmánowi.


Przytłoczony Polo, po przedawkowaniu leków, wpada do szkolnego basenu, z którego wyławia go Cayetana.


W Carli rośnie coraz większe poczucie winy, dlatego na policji wyznaje, że to Polo zabił Marinę, a ona razem z Christianem pomogła ukryć trofeum.


Polo zostaje aresztowany, jednak nie trwa to długo z powodu braku narzędzia zbrodni.


Sezon 3


Okazuje się, że za przeniesienie trofeum odpowiadają Polo z Cayetaną.


Decyzją sądu Carla razem z Polo mają powtórzyć swoje zeznania. Oboje kontaktują się ze sobą, a dziewczyna wydaje się zdecydowana, aby wyznać prawdę, co niepokoi Polo. Ostatecznie Carla wycofuje się ze swoich zeznań.


Guzmán coraz bardziej chce dowiedzieć się prawdy, dlatego wypytuje Polo o śmierć siostry. Polo jednak zaprzecza, że ją zabił. Guzmán postanawia podejść przyjaciela i razem udają się do domu Guzmána, gdzie zaczynają grać w gry wideo. Polo zostaje otumaniony oraz związany przez Guzmána, który chce wymusić na nim przyznanie się do winy. Do Guzmána dołącza Samuel, a Polo wkrótce pęka.


Brat Mariny razem z nowym przyjacielem oczerniają Polo, dodając tweety w jego imieniu, w których przyznaje się on do zbrodni.


Polo, rozmawiając z matkami, mówi im, że chce zniknąć. Obie proponują mu dokończenie semestru w zagranicznej szkole.


Nie dostaje się do żadnej ze szkół, ponieważ Cayetana ujawniła władzom placówek tweety.


Polo, będąc w związku z Cayetaną, rozpoczyna romans z Valerio, bratem Lu. Tworzą oni trójstronny związek, który dobiega końca, gdy okazuje się, że Valerio zamieszany jest w handel narkotykami.


Później, na imprezie z okazji końca roku Polo staje się niechcianym gościem. Swoją nienawiść okazują mu Guzmán razem z Samuelem.


Polo prosi o wybaczenie Guzmána, jednak ten odmawia. Chłopak trafia do łazienki, gdzie dołącza do niego Lu. Oboje zaczynają się kłócić, w wyniku czego Polo zostaje przypadkowo popchnięty przez Lu pękniętą szyjką od butelki szampana.


Lu, widząc co zrobiła, wyraża skruchę i przeprasza Polo. Chłopak, wykrwawiając się, wychodzi z toalety. Chce udać się po pomoc do Guzmána, jednak zepchnięty przez tańczących uczniów traci równowagę. Ranny uderza o szybę, która kilka dni wcześniej zaczęła pękać i wypada na parkiet piętro niżej. Widzi to Guzmán, który podbiega do leżącego byłego przyjaciela. Mówi mu, że wybacza mu śmierć siostry. Polo, trzymając Guzmána za rękę, umiera.


Nagła śmierć chłopaka przedstawiana jest policji przez uczniów jako samobójstwo.

Leopoldo Benavent Villada - powiązania postaci Szkoła dla elity

Leopoldo Benavent Villada
Leopoldo Benavent Villada - Szkoła dla elity Fot: Gobierno de Castilla-La Mancha / Wikimedia Commons, CC BY-SA 2.0
Aktor: Álvaro Rico
Data śmierci: sezon 3
Kto zabił: Lucrecia Montesinos Hendrich
Profesja: uczeń

Leopoldo Benavent Villada - Opinie

1 + 10 =

Szkoła dla elity - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne