Fot: JOCA_PH / Shutterstock.com

Nano García Domínguez - Szkoła dla elity


14 głosy
Élite
Oceń film
4.93

Nano García Domínguez

BIOGRAFIA Jaime Lorente

CHARAKTERYSTYKA


Nano jest starszym bratem Samuela. Miał romans z Mariną.


Kiedy zdobywa zegarki ojca Carli, razem z Mariną decydują się na ucieczkę. W momencie rozpoczęcia serialu okazuje się, że Nano wcześniej przebywał w więzieniu. Kiedy Marina ginie, dowiaduje się, że chciała zrezygnować z wyjazdu z nim. Zostaje także oskarżony i aresztowany za zamordowanie jej. Cały czas uznaje, że jest niewinny.


Po wpłaceniu kaucji udaje mu się uciec do Maroka.


WYGLĄD


Nano jest około 27-letnim przystojnym mężczyzną. Ma krótkie, ciemne, lekko kręcone włosy.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Nano po wyjściu z więzienia ma problemy z ludźmi, którzy chcą od niego pieniędzy. Próbuje namówić Samuela, aby okraść rodzinę Mariny. Kiedy Samuel zawodzi, postanawia sam dokończyć plan, dlatego uwodzi Marinę. Po dotarciu do domu dziewczyny, nie znajduje tam jednak nic wartościowego.


Po spędzeniu nocy z Mariną dowiaduje się, że jest ona nosicielką HIV, ale Marina zapewnia go, że leki, które bierze, zapobiegają przenoszeniu wirusa.


Marina postanawia pomóc Nano zdobyć pieniądze na opłacenie ludzi, którzy mu grożą. Ujawnia mu, że w domu Carli znajdują się wartościowe zegarki jej ojca. Kiedy Nano je zdobywa, razem z Mariną postanawiają wyjechać. Powodem tej decyzji jest także informacja o ciąży dziewczyny.


Pod koniec roku szkolnego Marina zostaje zamordowana, a Nano oskarża o to swojego brata. Dowiaduje się jednak, że Marina rozmyśliła się ze wspólnego wyjazdu. Nano zostaje oskarżony o jej śmierć oraz aresztowany.


Sezon 2


Po aresztowaniu matka, Pilar, oraz Samuel starają się mu pomóc. Nano cały czas utrzymuje, że jest niewinny. Rodzina stara się zdobyć pieniądze na jego kaucję. Jeśli kaucja nie zostanie wpłacona, Nano spędzi 2 lata w więzieniu, aż do oficjalnego procesu.


Kiedy Samuel zdobywa pieniądze, Nano zostaje uwolniony. Udaje mu się uciec do Maroka, ponieważ nie chciał odbywać kary za zbrodnię, której nie popełnił.


Sezon 3


W trzecim sezonie Nano jest tylko wspomniany. 


Samuel po poznaniu prawdy, że to Polo odpowiada za śmierć Mariny, stara się uniewinnić brata. W tym celu nawiązuje romans z Carlą, która również zna prawdę.


Do Nano dołącza matka. Samuel pozostaje na miejscu, chcąc ujawnić prawdę o Polo.

Nano García Domínguez - powiązania postaci Szkoła dla elity

Nano García Domínguez
Nano García Domínguez - Szkoła dla elity Fot: Luis Javier Villalba / Shutterstock.com
Aktor: Jaime Lorente

Nano García Domínguez - Opinie

3 + 5 =

Szkoła dla elity - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne