Fot: JOCA_PH / Shutterstock.com

Nadia Shanaa - Szkoła dla elity


14 głosy
Élite
Oceń film
4.93

Nadia Shanaa

BIOGRAFIA Mina El Hammani

CHARAKTERYSTYKA


Nadia pochodzi z muzułmańskiej rodziny. Ma brata Omara. Po dołączeniu do uczniów elitarnej szkoły Las Encinas, poznaje Guzmána. Jej rodzice trzymają się surowych zasad, jeśli chodzi o wychowanie córki.


Pod koniec sezonu trzeciego razem z Lu leci do Nowego Jorku, ponieważ otrzymała stypendium.


WYGLĄD


Nadia jest niską dziewczyną. Ma brązowe oczy oraz ciemne, kręcone włosy. Początkowo, z uwagi na religię, nosi hidżab. Jednak, aby nadal uczęszczać do szkoły, zmuszona jest go zdjąć.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Nadia jest nową uczennicą Las Encinas. Poznaje tam Guzmána. Zmuszona jest do zdjęcia hidżabu, jeśli nadal chce się tam uczyć.


Wykazuje zainteresowanie corocznym stypendium, które przyznawane jest na koniec każdego roku szkolnego.


Guzmán po zakładzie z Lu stara się uwieść Nadię. Początkowo Nadia nie jest nim zainteresowana, jednak zmienia się to. Guzmán również zmienia intencje wobec niej i kiedy ma okazję, nie wykorzystuje dziewczyny. Wkrótce Nadia dowiaduje się o zakładzie i jest wściekła na chłopaka. Wybacza mu po wielu jego próbach przeprosin, kiedy podarowuje jej różowy hidżab.


Od Guzmána dowiaduje się, że jej brat Omar jest gejem oraz że sprzedaje narkotyki. Uświadomiona dziewczyna konfrontuje się z bratem i zabrania mu dalszego sprzedawania narkotyków oraz spotykania się z mężczyznami, jednak chłopak odmawia.


Jej relacja z Guzmánem jest skomplikowana, tym bardziej że sprzeciwia się jej ojciec Nadii, ale w końcu nadal ze sobą flirtują.


Sezon 2


Nadia spotyka się z Guzmánem, jednak początkowo odmawia mu, kiedy chłopak próbuje ją namówić do seksu. W końcu dziewczyna mu ulega, jednak spotkanie zostaje nagrane przez brata Lu, Valerio. Nagranie zostaje udostępnione, a Nadia staje się w szkole pośmiewiskiem.


Dziewczyna zaprzyjaźnia się z Rebeką.


Sezon 3


Nadia nie jest pewna co do jej przyszłości z Guzmánem. Zaczyna spotykać się z Malickiem, nowym uczniem, który również jest muzułmaninem. Jej szczęście nie trwa długo, ponieważ dowiaduje się, że Malick jest gejem i spotyka się z jej bratem Omarem. Nadal jednak udają, że są parą, ponieważ Nadia chce wyjechać do Nowego Jorku, a rodzice pozwolą jej na to, jeśli Malick będzie jej towarzyszył.


W końcu Nadia oficjalnie zrywa z chłopakiem i postanawia sama wylecieć do Nowego Jorku. Wygrała stypendium, o które rywalizowała z Lu.


Kiedy dowiaduje się, że Lu ma problemy finansowe, postanawia podzielić się z nią stypendium. Dziewczyny zaczynają się przyjaźnić.


Przed wylotem Nadia mówi Guzmánowi, że nadal coś do niego czuje i całują się.

Nadia Shanaa - powiązania postaci Szkoła dla elity

Nadia Shanaa
Nadia Shanaa - Szkoła dla elity Fot: screen z serialu (https://www.youtube.com/watch?v=ef5G9xl9ILI)
Aktor: Mina El Hammani
Profesja: uczennica

Nadia Shanaa - Opinie

9 + 3 =

Szkoła dla elity - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne