Fot: JOCA_PH / Shutterstock.com

Marina Nunier Osuna - Szkoła dla elity


14 głosy
Élite
Oceń film
4.93

Marina Nunier Osuna

BIOGRAFIA María Pedraza

CHARAKTERYSTYKA


Marina pojawia się w pierwszym sezonie "Szkoły dla elity". Była zamożną uczennicą prywatnej szkoły Las Encinas. Uczęszczała tam ze swoim przybranym bratem Guzmánem


Spotykała się z Samuelem. Na przyjęciu u niego poznała Nano, starszego brata Samuela. Zaczynają ze sobą romansować, następnie planują wspólną ucieczkę.


Marina została zabita przez Polo, który uderzył ją trofeum w tył głowy. Śledztwo dotyczące jej śmierci trwało do 2. sezonu.


WYGLĄD


Marina była 16-letnią dziewczyną. Miała wyraźnie rude włosy oraz niebieskie oczy.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Marina szybko zaprzyjaźnia się z Samuelem, który razem z Christianem oraz Nadią otrzymuje stypendium do Las Encinas, po tym gdy dach ich poprzedniej szkoły zawala się.


Między Mariną a Samuelem rozwija się romantyczne uczucie, jednak nadal pozostają przyjaciółmi. Na przyjęciu, które organizuje Samuel, poznaje jego starszego brata Nano.


Spotykają się oni razem, kiedy Marina jest pod wpływem alkoholu. Nano później dowiaduje się, że Marina jest nosicielką wirusa HIV. Konfrontuje się z nią, jednak Marina zapewnia go, że leki, które bierze, zapobiegają przenoszeniu wirusa.


Następnie Nano chce, aby dziewczyna skończyła bawić się uczuciami Samuela, który ją kocha. Mimo to Marina całuje Samuela.


Kiedy dziewczyna dowiaduje się o problemach Nano, postanawia pomóc zdobyć mu pieniądze. Kieruje chłopaka do domu swojej przyjaciółki z dzieciństwa, Carli. Tam może ukraść kolekcję zegarków jej ojca.


Na jednym z zegarków znajdują się poufne informacje, które mogą obciążyć ojca Carli, a także ojca Mariny i Guzmána. Ma to związek z korupcją, a także jest dowodem na to, że ich ojcowie, zajmujący się remontami w poprzedniej szkole Samuela, przez używanie tanich materiałów odpowiadają za zawalenie się dachu.


Marina trafia do szpitala, gdzie okazuje się, że jest w ciąży. Nie chce jednak ujawnić, kto jest ojcem dziecka. Razem z Nano rozważają ucieczkę.


Na koniec roku dziewczyna zdobywa trofeum dla najlepszej uczennicy. Później na szkolnym basenie najpierw spotyka się z Samuelem, który chce ją namówić, aby nie wyjeżdżała. Następnie konfrontuje się z Polo, który, chcąc zadowolić Carlę, chce odzyskać zegarek jej ojca zawierający obciążające dowody. Marina odmawia i zostaje uderzona trofeum w głowę. Polo zabiera dowód zbrodni oraz zegarek ze sobą. Później okazuje się, że gdyby Polo wezwał pomoc, Marina by przeżyła.


O zabójstwo oskarżony jest Nano, jednak chłopak zaprzecza. W 2. sezonie prawda wychodzi na jaw, jednak przed oczyszczeniem z zarzutów Nano udaje się uciec do Maroka.

Marina Nunier Osuna - powiązania postaci Szkoła dla elity

Marina Nunier Osuna
Marina Nunier Osuna - Szkoła dla elity Fot: Almudena Martínez / Wikimedia Commons, CC0
Aktor: María Pedraza
Data śmierci: sezon 1
Kto zabił: Leopoldo Benavent Villada
Profesja: uczennica

Marina Nunier Osuna - Opinie

6 + 4 =

Szkoła dla elity - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne