Fot: JOCA_PH / Shutterstock.com

Guzmán Nunier Osuna - Szkoła dla elity


14 głosy
Élite
Oceń film
4.93

Guzmán Nunier Osuna

BIOGRAFIA Miguel Bernardeau

CHARAKTERYSTYKA


Guzmán jest starszym bratem Mariny. Adoptowali go jej rodzice. Dowiadujemy się, że jego biologiczni matka oraz ojciec zmarli z powodu przedawkowania narkotyków.


Przyjaźni się z Anderem oraz Polo. Od sezonu trzeciego rozwija swoją przyjaźń z Samuelem – połączyła ich chęć zemsty na Polo za zamordowanie Mariny.


Był chłopakiem Lucreci, następnie Nadii, później zaczął spotykać się z Ari, pomimo jej romansu z Samuelem.


WYGLĄD


Guzmán ma niebieskie oczy. Jest wysokim, około 19-letnim blondynem. Ma ponad 180 centymetrów wzrostu. Na jego twarzy widać piegi.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Po przybyciu Samuela, Christiana i Nadii do Las Encinas Guzmán stara się ich poniżyć, ponieważ nie pochodzą oni z bogatych rodzin.


Spotyka się z Lucrecią. Kiedy dowiaduje się, że Marina jest nosicielką wirusa HIV, otacza ją opieką. Stara się uwieść Nadię, jednak z czasem jego uczucia do dziewczyny stają się prawdziwe. Zaczynają się przyjaźnić.


Ojciec Nadii w końcu zabrania córce spotykania się z Guzmánem, a także dalszego uczenia się w Las Encinas. Guzmán zawiera więc układ, że zakończy przyjaźń z Nadią, jeśli ona dalej będzie mogła się uczyć.


Po nagłej śmierci Mariny chce skoczyć z mostu, jednak w porę ratuje go Lu.


Sezon 2


Po śmierci siostry Guzmán w towarzystwie Lu spędza lato u dziadków. Kiedy wraca do szkoły, z powodu żałoby zaczyna zachowywać się agresywnie wobec każdego, również wobec Samuela.


Rozstaje się z Lucrecią i zaczyna spotykać się z Nadią.


Samuel dzieli się z nim teorią, że to Polo stoi za śmiercią Mariny. Początkowo Guzmán w to nie wierzy, jednak zmienia się to po tym, gdy zauważa dziwne zachowanie Polo oraz Andera. Ukrywa Samuela w domu swoich dziadów, a także pomaga mu upozorować swoją śmierć. Ostatecznie zmusza to Carlę do ujawnienia prawdy na temat Polo.


Po tym Guzmán zaprzyjaźnia się z Samuelem.


Sezon 3


Jego przyjaźń z Samuelem rozwija się. Obaj chcą zemścić się na Polo.


Guzmán jest wściekły na Andera za ukrywanie Polo.


Polo nie zostanie udowodniona wina, dopóki nie odnajdzie się trofeum, którym uderzył Marinę. Carla wycofuje swoje zeznania.


Guzmán postanawia podejść byłego przyjaciela, udając, że wierzy w jego niewinność. Zaprasza Polo do siebie, gdzie odurza go piwem i związuje. Następnie powiadamia Samuela o swoim planie. W końcu Polo przyznaje się do przypadkowego zabicia Mariny.


Omar wyznaje Guzmánowi, że u Andera zdiagnozowano białaczkę. Kiedy Guzmán się o tym dowiaduje, spotyka się z Anderem i obaj pracują nad naprawieniem swojej przyjaźni.


Podczas imprezy w klubie Polo pyta Guzmána, czy ten mu kiedyś wybaczy. Spotyka się z odmową. Następnie Guzmán jest świadkiem upadku rannego Polo na parkiet.


Kiedy wiadomo już, że nie ma szans na przeżycie, Guzmán łapie Polo za rękę i mówi mu, że wybacza. Polo umiera.


Sezon 4


Gdy Nadia wyjeżdża uczyć się do Nowego Jorku, ich związek zaczyna się psuć. Ma na to wpływ nie tylko spora odległość, ale i różnica czasu.


Guzmán postanawia to zakończyć. Chłopak zaczyna interesować się Ari, która jest nową uczennicą w Las Encinas. Dziewczyna spotyka się również z Samuelem. Z tego powodu jest na nich wściekły.


Zabija Armando, który zaatakował Ari. Przyznaje się do tego Samuelowi oraz Rebe. Razem wrzucają ciało mężczyzny do wody.


Szczerze rozmawia z Ari na temat uczuć. Pod koniec sezonu wyjeżdża razem z Anderem. Żegnają ich Samuel, Cayetana, Rebe oraz Omar.


Sezon 5


W sezonie piątym zostaje tylko wspomniany Omarowi przez Samuela, po tym jak wypływa ciało Armanda.

Guzmán Nunier Osuna - powiązania postaci Szkoła dla elity

Guzmán Nunier Osuna
Guzmán Nunier Osuna - Szkoła dla elity Fot: LA LATA / Wikimedia Commons, CC BY 3.0 (https://www.youtube.com/watch?v=VeflWxO-fA4)
Aktor: Miguel Bernardeau
Profesja: uczeń

Guzmán Nunier Osuna - Opinie

5 + 3 =

Szkoła dla elity - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne