Fot: JOCA_PH / Shutterstock.com

Carla Rosón Caleruega - Szkoła dla elity


14 głosy
Élite
Oceń film
4.93

Carla Rosón Caleruega

BIOGRAFIA Ester Expósito

CHARAKTERYSTYKA


Carla występuje od pierwszego do trzeciego sezonu serialu. Na początku związana jest z Polo, jednak zaczyna eksperymentować i razem z nim oraz Christianem zaczynają tworzyć związek.


Później romansuje z Samuelem, który, chcąc rozwiązać sprawę śmierci Mariny, zaczyna z nią flirtować.


Przyjaźni się z Mariną oraz Lu. W trzecim sezonie wybiera się na studia za granicę.


WYGLĄD


Carla ma długie blond włosy oraz zielone oczy. Ma około 165 centymetrów wzrostu.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Carla jest uczennicą Las Encinas. Pochodzi z bogatej rodziny, jej matka posiada winnicę oraz należy do hiszpańskiej elity, nosząc tytuł markizy. Z tego powodu Carla wśród znajomych zdobywa przydomek "markiza".


Od kilku lat jest w związku z Polo, jednak oboje chcą coś zmienić, dlatego Carla zaczyna romansować oraz uprawiać seks z Christianem. Wkrótce dołącza do nich Polo. Ich związek zaczyna się rozpadać, a to powoduje u Polo chęć odzyskania Carli, dlatego chce dla niej odzyskać skradzione jej ojcu zegarki.


Polo zabija Marinę i przyznaje się do tego Carli oraz Christianowi.


Sezon 2


Carla zaczyna się obawiać, że Christian doniesie policji na Polo. Wyraża swoją obawę ojcu. To doprowadza do wypadku Christiana, w którego uderza samochód jej ojca.


Dziewczyna nadal wyraża troskę o Christiana, który może po wypadku mieć problem z chodzeniem. Dzięki umowie chłopaka z ojcem Carli, Christian ma mieć opłacone leczenie w Szwajcarii w zamian za milczenie.


Do Carli zbliża się Samuel. Chłopak zaczyna podejrzewać ją o to, że jest zamieszana w śmierć Mariny. Początkowo ich związkek opiera się na seksie, jednak Carla zakochuje się w nim.


W końcu dziewczyna wyznaje policji prawdę i dowiaduje się, że Samuel ją wykorzystał.


Sezon 3


Kiedy, decyzją sędziego, Carla musi skonfrontować swoje zeznania z Polo, dziewczyna wycofuje się, tłumacząc to chęcią zemsty na byłym chłopaku.


Pomiędzy nią a Samuelem wciąż jest napięcie, jednak dziewczyna, chcąc zadowolić ojca, zaczyna spotykać się z innym chłopakiem, do którego jednak nic nie czuje. Wbrew woli matki i ojca, zrywa z nim.


Kiedy Polo umiera, pomimo że nie byli już parą, bardzo to przeżywa i cierpi. Nawet kiedy już się nie spotykali, pomiędzy nimi nadal istniała więź.


Ciężko jej rozstać się z Samuelem, którego wciąż kocha, jednak musi wyjechać, żeby zacząć dalszą naukę za granicą.

Carla Rosón Caleruega - powiązania postaci Szkoła dla elity

Carla Rosón Caleruega
Carla Rosón Caleruega - Szkoła dla elity Fot: Zenytal / Shutterstock.com
Aktor: Ester Expósito
Profesja: uczennica

Carla Rosón Caleruega - Opinie

9 + 10 =

Szkoła dla elity - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne