Hotel 52


1 głosy
Hotel 52
Oceń film
5.00

Hotel 52 - fabułaFabuła serialu "Hotel 52"Serial "Hotel 52" to opowieść o losach młodej kobiety, która wyrusza w podróż po całej Polsce, aby odnaleźć swoją rodzinę. Główną bohaterką jest Natalia, która wraz z przyjaciółmi wyrusza w podróż, aby odnaleźć swoją rodzinę. Wraz z nią wyruszają jej przyjaciele: Tomek, który jest jej najlepszym przyjacielem, oraz Kasia, która jest jej najlepszą przyjaciółką.

Hotel 52Podczas swojej podróży Natalia i jej przyjaciele trafiają do Hotelu 52, który jest miejscem, w którym spotykają się ludzie z całej Polski. W hotelu poznają wielu interesujących ludzi, którzy mają swoje własne historie i sekrety. Natalia i jej przyjaciele starają się odkryć prawdę o swojej rodzinie, ale wkrótce odkrywają, że w hotelu dzieją się dziwne rzeczy.

Tajemnice Hotelu 52Natalia i jej przyjaciele zaczynają odkrywać tajemnice Hotelu 52. Odkrywają, że w hotelu dzieją się dziwne rzeczy, a wszystko to ma związek z tajemniczą postacią, która mieszka w hotelu. Postać ta okazuje się być kluczem do odkrycia prawdy o rodzinie Natalii. Wraz z odkrywaniem tajemnic Natalia i jej przyjaciele muszą stawić czoła wielu przeciwnościom, aby odnaleźć swoją rodzinę.

ZakończenieW końcu Natalia i jej przyjaciele odkrywają prawdę o swojej rodzinie i odnajdują swoje miejsce w świecie. Serial "Hotel 52" to opowieść o odkrywaniu prawdy o sobie i swojej rodzinie, o przyjaźni i odwadze, która jest potrzebna, aby stawić czoła przeciwnościom.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Hotel 52 obsada
Hotel 52
Kategoria: Seriale
Gatunek: Obyczajowy
Czas trwania: 45 min.
Reżyseria: Michał Kwieciński, Grzegorz Kuczeriszka i inni
Scenariusz: Katarzyna Leżeńska, Aneta Głowska, Wojciech Szarski i inni
Produkcja: Polska
Premiera: 25 lutego 2010

Hotel 52 - gdzie obejrzeć

30 zł
w pakiecie
Oglądaj

Hotel 52 - Opinie

3 + 5 =

Hotel 52 - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne