Plebania


3 głosy
Plebania
Oceń film
5.00

Plebania - fabułaPlebania - serial o życiu w małej wsiPlebania to serial opowiadający o życiu w małej wsi. Głównymi bohaterami są ksiądz Jan Kaczmarek i jego rodzina. Ksiądz Jan jest proboszczem w małej parafii w wiosce Plebania. Jego żona, Maria, jest gospodynią domową i matką trójki dzieci.

Rodzina KaczmarkówRodzina Kaczmarków składa się z księdza Jana, jego żony Marii oraz trójki dzieci: córki Anny i syna Janka oraz młodszego syna, Józefa. Rodzina Kaczmarków jest bardzo zżyta i wspiera się w trudnych chwilach.

Inni mieszkańcy PlebaniiW Plebanii mieszka wielu ciekawych ludzi. Są to m.in. gospodarz wsi, pan Kowalski, jego żona, pani Kowalska, ich córka, Zosia, oraz sąsiadka, pani Basia. W Plebanii mieszka również wiele innych postaci, które wprowadzają w życie wsi wiele zabawnych i interesujących wątków.

Przygody w PlebaniiSerial Plebania opowiada o codziennym życiu mieszkańców wsi. Bohaterowie przeżywają wiele przygód, które wprowadzają w życie wsi wiele zabawnych i interesujących wątków. Serial skupia się na relacjach między mieszkańcami wsi, ich problemach i radościach.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Plebania obsada
Plebania
Kategoria: Seriale
Gatunek: Obyczajowy
Czas trwania: 20 min.
Reżyseria: Wojciech Solarz, Janusz Dymek i in.
Scenariusz: Olaf Olszewski, Janusz Gazda i in.
Produkcja: Polska
Premiera: 5 października 2000

Plebania - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Plebania - Opinie

4 + 2 =

Plebania - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne