Kacperek


1 głosy
Kacperek
Oceń film
5.00

Kacperek - fabułaKacperek - serial o przygodach małego chłopcaKacperek to serial animowany, który opowiada o przygodach małego chłopca o imieniu Kacper. Kacper jest bardzo odważnym i energicznym dzieckiem, które uwielbia przygody. Jego najlepszym przyjacielem jest pies o imieniu Burek. Razem z Borkiem Kacper wyrusza w niezwykłe podróże, w których spotyka wiele interesujących postaci.

Kacper i jego przyjacieleKacper ma wielu przyjaciół, którzy wspierają go w jego przygodach. Są to m.in. jego sąsiadka, Zosia, która jest bardzo odważna i zawsze gotowa do pomocy, oraz jego kuzynka, Basia, która jest bardzo mądra i wiele wie o świecie. Kacper ma również przyjaciela z sąsiedztwa, Kubę, który jest bardzo zabawny i lubi się bawić.

Kacper i jego przygodyKacper i jego przyjaciele wyruszają w wiele niezwykłych przygód. Podczas swoich wypraw spotykają wiele interesujących postaci, takich jak dziwaczny profesor, który wynalazł maszynę do podróży w czasie, czy też tajemniczy starzec, który posiada wiedzę o skarbach ukrytych w okolicy. Kacper i jego przyjaciele muszą stawić czoła wielu wyzwaniom, aby odkryć tajemnice i zdobyć skarby.

Kacperek - serial dla całej rodzinyKacperek to serial, który zachwyci całą rodzinę. Jego bohaterowie są pełni energii i odwagi, a ich przygody są pełne zabawnych sytuacji i niespodzianek. Serial ten jest idealny dla dzieci, które uwielbiają przygody i chcą poznać świat.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Kacperek obsada
Kacperek
Kategoria: Seriale
Gatunek: Familijny, Obyczajowy
Czas trwania: 20 min.
Reżyseria: Ryszard Zatorski
Scenariusz: Ilona Łepkowska
Produkcja: Polska
Premiera: 3 lipca 1987

Kacperek - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj

Kacperek - Opinie

4 + 3 =

Kacperek - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne