Ups Arka odpłynęła


18 głosy
Ooops Noah is Gone...
Oceń film
3.67

Ups Arka odpłynęła - fabułaUps Arka odpłynęłaUps Arka odpłynęła to bajka o przygodach małej dziewczynki o imieniu Ania. Ania mieszka w małym miasteczku nad morzem. Pewnego dnia, gdy Ania bawiła się na plaży, zauważyła, że jej ukochana zabawka - Arka Noego - zniknęła.

Ania postanowiła odnaleźć swoją zabawkę i wyruszyła w poszukiwania. Wkrótce znalazła się na statku, który wypłynął w morze. Na statku Ania spotkała wielu interesujących ludzi, w tym kapitana statku, który miał na imię Kuba.

Przygody Ani na statkuKuba opowiedział Ani, że jego statek wyruszył w daleką podróż, aby odnaleźć Arke Noego. Ania postanowiła dołączyć do załogi statku i wyruszyć wraz z nimi w poszukiwaniu Arki.

Podczas podróży Ania i jej nowi przyjaciele spotkali wiele niebezpieczeństw, w tym potwory morskie, burze i sztormy. Ania i jej przyjaciele musieli wykazać się odwagą i wytrwałością, aby przetrwać wszystkie przygody.

Odnalezienie Arki NoegoPo wielu przygodach Ania i jej przyjaciele dotarli do miejsca, w którym znajdowała się Arka Noego. Ania i jej przyjaciele weszli do środka i odkryli, że Arka jest pełna skarbów.

Ania i jej przyjaciele wrócili do domu z Arki Noego i skarbami. Ania była bardzo szczęśliwa, że odnalazła swoją ukochaną zabawkę. Wszyscy byli bardzo dumni z Ani i jej odwagi.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Ups Arka odpłynęła obsada
Ups Arka odpłynęła
Kategoria: Dla dzieci
Gatunek: Pełnometrażowy
Czas trwania: 85 min.
Reżyseria: Toby Genkel
Scenariusz: Richie Conroy, Toby Genkel i in.
Produkcja: Belgia, Irlandia, Luksemburg, Niemcy
Premiera: 1 maja 2015 (Polska)
9 kwietnia 2015 (świat)

Ups Arka odpłynęła - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Ups Arka odpłynęła - Opinie

5 + 4 =

Ups Arka odpłynęła - polecane w tej kategorii

Ups Arka odpłynęła - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne