Pinokio


0 głosy
Pinocchio
Oceń film
0.00

Pinokio - fabułaPinokio - bajka o marioneciePinokio to bajka o marionecie, która została stworzona przez Gepetta, wytwórcę zabawek. Gepetto marzył o tym, aby mieć syna, więc postanowił stworzyć marionetę, która miała być jego dzieckiem.

Spotkanie z duchemGepetto wybrał się do lasu, aby zdobyć drewno na swoją marionetę. Tam spotkał ducha lasu, który obiecał mu, że marioneta stanie się prawdziwym chłopcem, jeśli Gepetto będzie dobrym ojcem.

Przygody PinokiaGepetto wrócił do domu i stworzył marionetę, którą nazwał Pinokiem. Pinokio miał wielkie marzenia, aby zostać prawdziwym chłopcem. Aby to osiągnąć, musiał przejść przez wiele przygód.

Spotkanie z oszustemPinokio spotkał oszusta, który nazywał się Jędrek. Jędrek wykorzystał Pinokia, aby zdobyć pieniądze. Pinokio został oszukany i stracił wszystkie swoje oszczędności.

Pomoc od wróżkiPinokio spotkał wróżkę, która pomogła mu odzyskać oszczędności. Wróżka powiedziała mu, że jeśli będzie dobrym chłopcem, to jego marzenie o staniu się prawdziwym chłopcem spełni się.

Spełnienie marzeniaPinokio postanowił być dobrym chłopcem i w końcu jego marzenie się spełniło. Pinokio stał się prawdziwym chłopcem i mógł wreszcie cieszyć się życiem z Gepettem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Pinokio obsada
Pinokio
Kategoria: Dla dzieci
Gatunek: Pełnometrażowy
Czas trwania: 100 min.
Reżyseria: Anna Justice
Scenariusz: Alexandra Maxeiner
Produkcja: Niemcy
Premiera: 2013

Pinokio - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj
10 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj
od 29 zł
w abonamencie
Film dostępny w ramach subskrypcji
Oglądaj

Pinokio - Opinie

3 + 5 =

Pinokio - polecane w tej kategorii

Pinokio - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne