Fot: Eugene Powers / Shutterstock.com

Odell "K.O." - Cobra Kai


10 głosy
Cobra Kai
Oceń film
4.70

Odell "K.O."

BIOGRAFIA Tyron Woodley

CHARAKTERYSTYKA


Dawny przyjaciel Terry'ego, ściągnięty jako jeden z senseiów do rozrastających się dojo Cobra Kai. Jego wybór nie dziwi, najważniejsza jest dla niego skuteczność, mniej dba o zasady fair play. Pewny siebie, nieokazujący praktycznie nikomu uczuć, wierny wobec swego pracodawcy.


WYGLĄD


Czarnoskóry mężczyzna po 30., średniego wzrostu, mocno zbudowany. Ma króciutkie czarne włosy i charakterystyczną sporą brodę (wąsik z kolei ledwo zaznaczony).


BIOGRAFIA


Sezon 5


Terry wita go na lotnisku, wysiada z samolotu wraz z innymi zaproszonymi mistrzami. Jest podczas przejęcia przez Terry'ego dojo Topanga Karate. Walczy w sparingu z Kylerem i Kennym, łatwo ich pokonuje, ale potem niespodziewanie Kenny skutecznie atakuje go po kłótni z Kylerem, trafiając mistrza w twarz, co budzi aplauz Terry'ego.


Podczas kwalifikacji do wielkiego turnieju Sekai Taikai trzyma deskę, którą skutecznie rozbija Kenny. Jest świadkiem ukarania Tory przez Kim. Nie okazuje współczucia dziewczynie, która prawie łamie rękę, rozbijając kamienną płytę. Walczy z Johnnym w rezydencji Terry'ego, początkowo stosunkowo łatwo go pokonuje. W dalszej części walki Min-Yun przypadkowo odcina mu palec, a w finale przegrywa z Johnnym.

Odell "K.O." - powiązania postaci Cobra Kai

Odell "K.O."
Odell Fot: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com
Aktor: Tyron Woodley
Profesja: trener karate

Odell "K.O." - ciekawostki

  1. Tyron Woodley to zawodowy mistrz MMA (czterokrotnie obronił swój tytuł mistrza wagi półśredniej federacji UFC), wcześniej z powodzeniem uprawiający zapasy.

Odell "K.O." - Opinie

7 + 8 =

Cobra Kai - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne