Fot: Eugene Powers / Shutterstock.com

Mike Barnes - Cobra Kai


10 głosy
Cobra Kai
Oceń film
4.70

Mike Barnes

BIOGRAFIA Sean Kanan

CHARAKTERYSTYKA


Najważniejszy antagonista w trzeciej części „Karate Kid”. Został wówczas wynajęty i opłacony przez Terry'ego, aby pokonał Daniela na All-Valley w 1985 roku. Był chciwy i okrutny, zastraszał wszystkich rywali, mimo porażki z Danielem na trwałe zapisał się traumatycznie w pamięci tego drugiego. Został potem pozbawiony licencji i zerwał z karate, zakładając dobrze prosperujący biznes meblowy, przy okazji zmienił się także na lepsze, stał się rozsądnym i wrażliwym mężczyzną (choć zdarzają mu się wciąż wybuchy agresji). Zawsze chciał przeprosić Daniela za swe dawne czyny, ale obawiał się, że ponowne spotkanie może zakończyć się wybuchem jakiegoś konfliktu.


WYGLĄD


Mocno zbudowany mężczyzna w średnim wieku, dosyć wysoki, o kanciastej twarzy i krótkich, ciemnych, wciąż bardzo bujnych włosach.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Pojawia się tylko w rozmowach, jako jeden z tych, przez którego dojo Cobra Kai ma zakaz uczestnictwa w All-Valley.


Sezon 3


Również pojawia się tylko w rozmowach – Daniel opowiada o nim Samancie – i w kilku migawkach z archiwalnych walk.


Sezon 4


Tym razem Daniel opowiada o nim Amandzie.


Sezon 5


Spotyka się ze śledzącym go Danielem – wyjawia dawnemu rywalowi, że nie zamierza współpracować z Terrym, którego obwinia o zrujnowanie mu sportowej kariery. Przeprasza Daniela za dawne konflikty, wspominając, że chciał to zrobić od dłuższego czasu. Opowiada Danielowi o swym życiu – został wyrzucony z federacji, imał się dorywczych zajęć, zaczął pomagać w sklepie meblowym, zakochał się w córce właściciela, który dał mu szansę na uczciwe życie, ożenił się z nią, a po śmierci teścia założył swój biznes, Agoura Fine Furnishings.


Walczy sparingowo z Danielem, zostaje zaatakowany przez Chozena, któremu potem sprzedaje za sporą sumę sofę ze swego sklepu. Jego sklep zostaje podpalony, za co obwinia Johnny'ego, Daniela i Chozena, porywa ich auto i wozi po mieście, nie chcąc wypuścić. Odkrywa, że Terry spalił jego sklep za spotkanie i współpracę z Danielem. Jedzie do Terry'ego z Chozenem i Johnnym. Walczy z jednym z ludzi Terry'ego, zostaje ogłuszony, potem ratuje Johnny'ego przed atakami innych napastników. Kradnie drogi obraz z domu Terry'ego, aby pokryć szkody po spaleniu sklepu. Pomaga rannemu Chozenowi.

Mike Barnes - powiązania postaci Cobra Kai

Mike Barnes
Mike Barnes - Cobra Kai Fot: Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Aktor: Sean Kanan
Profesja: sprzedawca

Mike Barnes - Opinie

8 + 4 =

Cobra Kai - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne