Fot: Eugene Powers / Shutterstock.com

Devon Lee - Cobra Kai


10 głosy
Cobra Kai
Oceń film
4.70

Devon Lee

BIOGRAFIA Oona O'Brien

CHARAKTERYSTYKA


Uczennica West Valley High School. Zaczęła ćwiczyć w Eagle Fang pod okiem Johnny'ego, po zamknięciu dojo przeniosła się do Topanga Karate, a po jego przejęciu przez Terry'ego ostatecznie trafiła do Cobra Kai. Porywcza, wybuchowa, lubiąca rywalizację, zbyt mocno zapatrzona w siebie, ale bardzo inteligentna; szybko się uczy, jak sama twierdzi, nigdy nie popełnia żadnego błędu po raz drugi. Mimo swego egoizmu nie bywa złośliwa, a karate i zwycięstwa w turniejach traktuje jako możliwość zdobycia stypendium na studia.


WYGLĄD


Dosyć niska, szczupła dziewczyna o wschodnich rysach twarzy, ma długie czarne włosy, które spina z tyłu, nosi także na czole opaskę.


BIOGRAFIA


Sezon 4


Podczas spotkania w klubie dyskusyjnym w szkole atakuje ucznia, z którym się nie zgadzała, czego świadkiem jest Bert. To on poleca ją Johnny'emu szukającemu uczniów do Eagle Fang.


Zjawia się na treningach, wydaje się być arogancka i poucza senseia, ale potem pokazuje, że szybko się uczy i ma talent. Zostaje wybrana do turnieju All-Valley, bierze tam udział w pokazach rozbijania desek, dociera także do ćwierćfinału walk, gdzie gładko przegrywa z Tory. Pomaga Johnny'emu prowadzić statystyki walk, jest bardzo rozczarowana porażką Miguela i zakończeniem udziału Eagle Fang w turnieju.


Sezon 5


Jest obecna podczas awantury w parku wodnym, jak inni zostaje z parku wyrzucona. Kiedy Eagle Fang zostaje zamknięte, postanawia kontynuować treningi w Topanga Karate, które zostaje przejęte przez Cobra Kai. Walczy z Tory, przy pierwszej próbie pokonuje ją, ale potem Tory zaczyna walczyć bardziej serio i to ona wychodzi z walki zwycięsko. Wspólnie z Tory walczy sparingowo z Kim, obie zostają pobite.


Podczas kwalifikacji do Sekai Taikai niespodziewanie musi się zmierzyć z Samanthą po tym, jak Tory zniknęła przed walką. Przy pomocy nieuczciwego sędziego zdobywa pierwszy punkt, ale potem przegrywa z kretesem. Jest świadkiem kary wymierzonej Tory, wydaje się zaszokowana. Przybywa do dojo, do którego włamali się Miyagi-Do i Eagle Fang, najpierw walczy z Tory, ale ostatecznie zdradza Cobra Kai i atakuje Kim, pomagając Tory i Samancie.

Devon Lee - powiązania postaci Cobra Kai

Devon Lee
Aktor: Oona O'Brien
Profesja: uczennica

Devon Lee - Opinie

3 + 10 =

Cobra Kai - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne