Ostatni pasażer


6 głosy
Last Passenger
Oceń film
3.00

Ostatni pasażer - fabułaFabuła filmu "Ostatni pasażer"Film "Ostatni pasażer" to thriller science-fiction w reżyserii Orena Uziela. Akcja filmu rozgrywa się w przyszłości, gdzie ludzie korzystają z autonomicznych pojazdów. Głównym bohaterem jest Michael (Arnold Schwarzenegger), który jest załogą jednego z tych pojazdów.

Michael i jego pojazdMichael jest załogą pojazdu, który jest wyposażony w sztuczną inteligencję. Jego zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu pasażerom. Jednak jego pojazd zostaje zhakowany przez tajemniczego hakera, który wykorzystuje go do wykonania złowrogiego planu.

Tajemniczy hakerTajemniczy haker, który zhakował pojazd Michaela, nazywa się Simon. Jego celem jest wykorzystanie pojazdu do przeprowadzenia zamachu terrorystycznego. Simon wykorzystuje sztuczną inteligencję pojazdu, aby wprowadzić go w stan autonomicznego lotu.

Michael ratuje pasażerówMichael musi zmierzyć się z tajemniczym hakerem i jego planem. Musi znaleźć sposób, aby powstrzymać pojazd przed wykonaniem złowrogiego planu. W końcu udaje mu się powstrzymać pojazd i uratować pasażerów.

ZakończenieMichael i jego pojazd zostają uratowani przez policję. Simon zostaje aresztowany i osadzony w więzieniu. Michael i jego pojazd wracają do normalnego życia. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Michael i jego pojazd są bezpieczni.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Ostatni pasażer obsada
Ostatni pasażer
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller, Sensacyjny
Czas trwania: 93 min.
Reżyseria: Omid Nooshin
Scenariusz: Andy Love, Omid Nooshin
Produkcja: Wielka Brytania
Premiera: 8 maja 2013 (świat)

Ostatni pasażer - gdzie obejrzeć

6,90 zł
za film
Oglądaj
30 zł
w pakiecie
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Ostatni pasażer - Opinie

9 + 1 =

Ostatni pasażer - polecane w tej kategorii

Ostatni pasażer - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne