W ukryciu


2 głosy
W ukryciu
Oceń film
4.00

W ukryciu - fabułaFabuła filmu "W ukryciu"Film "W ukryciu" to thriller psychologiczny w reżyserii Johna Polsona. Głównymi bohaterami są Claire i David, małżeństwo, które przeprowadza się do nowego domu.

Początek filmuClaire i David są szczęśliwym małżeństwem, które postanawia przeprowadzić się do nowego domu. Niestety, ich szczęście nie trwa długo, gdyż wkrótce odkrywają, że ich nowy dom jest siedzibą mordercy.

PostacieGłównymi postaciami w filmie są Claire i David. Claire jest młodą kobietą, która jest zdeterminowana, by chronić swoją rodzinę. David jest mężem Claire, który jest bardziej zachowawczy i sceptyczny w stosunku do sytuacji.

Rozwój akcjiClaire i David szybko odkrywają, że ich nowy dom jest siedzibą mordercy. Postanawiają ukryć się w piwnicy, aby uniknąć niebezpieczeństwa. Wkrótce odkrywają, że morderca jest blisko i że ich życie jest zagrożone.

ZakończenieClaire i David muszą zmierzyć się z mordercą, aby ocalić swoje życie. W końcu udaje im się go pokonać i uciec z domu. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, gdy Claire i David wracają do swojego domu i zaczynają nowe życie.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - W ukryciu obsada
W ukryciu
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller, Romans
Czas trwania: 103 min.
Reżyseria: Jan Kidawa-Błoński
Scenariusz: Maciej Karpiński
Produkcja: Polska
Premiera: 26 grudnia 2013 (Polska)
14 października 2013 (świat)

W ukryciu - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj

W ukryciu - Opinie

5 + 10 =

W ukryciu - polecane w tej kategorii

W ukryciu - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne