Miasto cudów


1 głosy
Magic city
Oceń film
5.00

Miasto cudów - fabułaMiasto cudów - serial o przygodach młodych ludziMiasto cudów to serial opowiadający o przygodach młodych ludzi, którzy wyruszają w podróż po świecie pełnym magii i tajemnic. Głównymi bohaterami są trójka przyjaciół: Alex, Emma i Matt. Wszyscy trzej są zafascynowani magią i wspólnie wyruszają w poszukiwaniu skarbów i odkrywania tajemnic.

Przygody w Miasto cudówPodczas swojej podróży przyjaciele spotykają wielu interesujących ludzi, którzy pomagają im w ich poszukiwaniach. Wśród nich są: staruszek, który uczy ich magii, tajemniczy czarodziej, który pomaga im w odkrywaniu tajemnic, a także wielu innych. Przyjaciele muszą stawić czoła wielu niebezpieczeństwom, aby odkryć skarby i tajemnice Miasta cudów.

Zły czarodziejPodczas swojej podróży przyjaciele spotykają także złego czarodzieja, który chce zdobyć wszystkie skarby i tajemnice Miasta cudów. Przyjaciele muszą zjednoczyć siły, aby pokonać złego czarodzieja i ocalić Miasto cudów.

ZakończeniePo wielu przygodach i niebezpieczeństwach przyjaciele odkrywają skarby i tajemnice Miasta cudów. Zły czarodziej zostaje pokonany, a Miasto cudów zostaje ocalone. Przyjaciele wracają do domu, bogatsi o nowe doświadczenia i wiedzę.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Miasto cudów obsada
Miasto cudów
Kategoria: Seriale
Gatunek: Sensacyjny, Dramat
Czas trwania: 50 min.
Reżyseria: Simon Cellan Jones, Carl Franklin i in.
Scenariusz: Mitch Glazer, Lawrence Konner
Produkcja: USA
Premiera: 30 marca 2012

Miasto cudów - gdzie obejrzeć

Przykro nam, ale nie posiadamy informacji o transmisjach online.

Miasto cudów - Opinie

7 + 3 =

Miasto cudów - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne