Spisek


0 głosy
La Conjura de El Escorial
Oceń film
0.00

Spisek - fabułaFabuła filmu "Spisek"Film "Spisek" to thriller psychologiczny w reżyserii Johna Grishama. Akcja filmu rozgrywa się w małym miasteczku w stanie Tennessee. Głównym bohaterem jest młody adwokat, Rudy Baylor, który staje do walki z potężnym koncernem ubezpieczeniowym.

Rudy BaylorRudy Baylor jest młodym adwokatem, który próbuje wygrać sprawę przeciwko potężnemu koncernowi ubezpieczeniowemu. Jego klientem jest chora na raka matka, która nie może uzyskać ubezpieczenia. Rudy musi zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, aby wygrać sprawę.

Druckenmiller i Deck ShiffletDruckenmiller i Deck Shifflet to dwaj prawnicy, którzy reprezentują potężny koncern ubezpieczeniowy. Są oni zdeterminowani, aby wygrać sprawę i uniknąć wypłacenia odszkodowania. Próbują wykorzystać wszelkie możliwe środki, aby osiągnąć swój cel.

Koniec filmuPo wielu przeciwnościach Rudy Baylor wygrywa sprawę i uzyskuje odszkodowanie dla swojego klienta. Jego zwycięstwo jest symboliczne, ponieważ pokazuje, że nawet mały człowiek może pokonać potężnego przeciwnika. Film kończy się sceną, w której Rudy i jego klientka cieszą się z wygranej.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Spisek obsada
Spisek
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Historyczny
Czas trwania: 128 min.
Reżyseria: Antonio del Rea
Scenariusz: Antonio del Real, Juan Antonio Porto i inni
Produkcja: Hiszpania
Premiera: 5 września 2008 (świat)

Spisek - gdzie obejrzeć

19,90 zł
w abonamencie
Film dostępny w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Spisek - Opinie

7 + 5 =
Andrzej, 2024-02-10 20:49:49
SUPER FILM Odpowiedz

Spisek - polecane w tej kategorii

Spisek - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne