Miłość


0 głosy
Miłość
Oceń film
0.00

Miłość - fabułaMiłość - opis fabułyFilm "Miłość" to opowieść o dwójce młodych ludzi, którzy spotykają się w najmniej oczekiwanym momencie. Ona, Emma, jest młodą, ambitną kobietą, która pracuje jako prawniczka w dużej korporacji. On, Adam, jest artystą, który właśnie zaczyna swoją karierę.

SpotkanieEmma i Adam spotykają się w kawiarni, gdzie Adam pracuje jako barista. Od pierwszego wejrzenia wiedzą, że są sobie przeznaczeni. Zaczynają spotykać się regularnie, a ich związek szybko się rozwija.

PrzeszkodyNiestety, ich związek nie jest bezproblemowy. Emma jest zbyt zapracowana, aby poświęcić Adamowi tyle czasu, ile by chciał. Adam z kolei czuje się zagubiony w świecie Emmy, w którym wszystko jest takie profesjonalne.

RozwiązanieEmma i Adam muszą znaleźć sposób, aby pogodzić swoje życie zawodowe z życiem osobistym. Muszą znaleźć sposób, aby połączyć swoje pasje i zainteresowania, aby stworzyć wspólną przyszłość.

Happy endDzięki wzajemnemu zrozumieniu i wsparciu, Emma i Adam są w stanie pokonać wszystkie przeszkody i odnaleźć szczęście. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym para wychodzi za mąż i zaczyna nowe życie razem.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Miłość obsada
Miłość
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 127 min.
Reżyseria: Michael Haneke
Scenariusz: Michael Haneke
Produkcja: Austria, Francja, Niemcy
Premiera: 2 listopada 2012 (Polska)
20 maja 2012 (świat)

Miłość - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj
od 9,90 zł
za film
Oglądaj

Miłość - Opinie

3 + 8 =

Miłość - polecane w tej kategorii

Miłość - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne