Fot: Shutterstock

Cinek

BIOGRAFIA

CHARAKTERYSTYKA


Przywódcze zdolności mężczyzny ukazują się dopiero po tym, jak Kalita trafia do więzienia. Biznes narkotykowy, którym się zajmuje oraz współpraca z Cieniem sprawiają, że Cinek staje się agresywny i nieobliczalny. Potrafi podnieść rękę na każdego, a swoich podwładnych pobić za błahostki. Po wyjściu swojego szefa z więzienia niejednokrotnie zamachnął się również na niego.


WYGLĄD


Cinek to młody, wysoki i szczupły mężczyzna. Ma krótkie jasne włosy, które z biegiem czasu zmieniają się na zgolone prawie do zera. Ma pociągłą twarz i lekko zapadnięte policzki.


BIOGRAFIA


Sezon 1


Cinek pracuje dla Kality przy przemycie, często kręci się koło niego. Kalita zabiera go ze sobą na spotkanie z Metrem na moście, gdzie ten składa propozycję, że wycofa się z branży za milion euro. Gdy stary przemytnik trafia do więzienia, Cinek umawia się z Metrem, a podczas spotkania zabija mężczyznę.


Sezon 2


Po czterech latach Cinek ma dziecko, którego matka uciekła do Niemiec, a także interes odziedziczony po Kalicie, który poszerzył o przemyt narkotyków. Jest też w stałym kontakcie z Cieniem, z którym współpracuje. Kiedy Kalita wychodzi z więzienia, ten każe mu załatwić samochody dostawcze do przemytu, ale ostatecznie jest zmuszony zrobić to sam, bo tamtemu nie podoba się wchodzenie w biznes narkotykowy. Podczas jednej z akcji Cinek postanawia nie ostrzec Cienia o trwającej właśnie obławie, co przypłaci życiem, ginąc z rąk Grzywy i zostawiając niedokończone sprawy na głowie Kality.

Pełna biografia »

Cinek - powiązania postaci

Cinek
Aktor: Jacek Beler
Data śmierci: Sezon 2, odcinek 3

Cinek - Opinie

4 + 6 =

Wataha - podobne seriale

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne