Dziewczyna marzeń


0 głosy
La Niña de tus ojos
Oceń film
0.00

Dziewczyna marzeń - fabułaFabuła filmu "Dziewczyna marzeń"Film "Dziewczyna marzeń" opowiada historię młodej dziewczyny o imieniu Lucy. Jest ona zwykłą dziewczyną, która mieszka w małym miasteczku i pracuje w sklepie spożywczym. Pewnego dnia jej życie zmienia się, gdy spotyka tajemniczego mężczyznę o imieniu Jack.

Spotkanie z JackiemJack jest bardzo tajemniczym mężczyzną, który twierdzi, że jest w stanie spełnić wszystkie marzenia Lucy. Lucy jest sceptyczna, ale postanawia spróbować. Wkrótce okazuje się, że Jack ma władzę, aby spełnić wszystkie jej marzenia.

Przygoda LucyLucy wyrusza w podróż, aby spełnić swoje marzenia. Podczas swojej podróży spotyka wielu interesujących ludzi, którzy pomagają jej w jej przygodzie. Wkrótce Lucy odkrywa, że Jack ma swoje własne plany i musi zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, aby osiągnąć swój cel.

ZakończenieLucy musi stawić czoła wielu przeciwnościom, aby osiągnąć swoje marzenia. W końcu odkrywa, że Jack ma swoje własne plany i musi zmierzyć się z nimi, aby osiągnąć swój cel. W końcu Lucy odnosi sukces i spełnia swoje marzenia.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Dziewczyna marzeń obsada
Dziewczyna marzeń
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat, Komedia
Czas trwania: 116 min.
Reżyseria: Fernando Trueba
Scenariusz: Miguel Ángel Egea,Carlos López, Rafael Azcona, David Trueba
Produkcja: Hiszpania
Premiera: 14 listopada 1999 (Polska)
13 listopada 1998 (świat)

Dziewczyna marzeń - gdzie obejrzeć

19,90 zł
w abonamencie
Film dostępny w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj

Dziewczyna marzeń - Opinie

7 + 5 =

Dziewczyna marzeń - polecane w tej kategorii

Dziewczyna marzeń - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne