Piła 3 - fabułaFabuła filmu "Piła 3"Film "Piła 3" to trzecia część serii horrorów, która rozpoczęła się w 2004 roku. Głównym bohaterem jest Jigsaw, który wykorzystuje swoje złowrogie gry, aby uświadomić ludziom, jak cenny jest czas.

PostacieGłównymi postaciami w filmie są Jigsaw, Hoffman i Jill Tuck. Jigsaw jest złowrogim geniuszem, który wykorzystuje swoje gry, aby uświadomić ludziom, jak cenny jest czas. Hoffman jest asystentem Jigsawa, który wykonuje jego polecenia. Jill Tuck jest byłą żoną Jigsawa, która wciąż próbuje go powstrzymać.

FabułaFilm rozpoczyna się, gdy Hoffman zostaje złapany przez policję. Policja szuka dowodów, które mogą wskazywać na to, że Hoffman jest odpowiedzialny za gry Jigsawa. W tym samym czasie Jill Tuck odkrywa, że Jigsaw jest wciąż żywy i próbuje go powstrzymać.

Hoffman i Jill Tuck współpracują, aby znaleźć Jigsawa i powstrzymać go przed kontynuowaniem swoich gier. W międzyczasie Jigsaw przygotowuje swoją najbardziej złowrogą grę, w której uczestnicy muszą walczyć o swoje życie.

W końcu Hoffman i Jill Tuck odnajdują Jigsawa i próbują go powstrzymać. W walce Hoffman zostaje zabity, a Jill Tuck zmuszona jest do wykonania ostatniego polecenia Jigsawa. W końcu Jill Tuck powstrzymuje Jigsawa i zapobiega jego dalszym grom.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Piła 3 obsada
Piła 3
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror
Czas trwania: 109 min.
Reżyseria: Darren Lynn Bousman
Scenariusz: Leigh Whannell
Produkcja: Kanada, USA
Premiera: 5 stycznia 2007 (Polska)
26 października 2006 (świat)

Piła 3 - gdzie obejrzeć

19,90 zł
w abonamencie
Film dostępny w usłudze VOD+ (opłata miesięczna) - pierwsze 30 dni bezpłatnie
Oglądaj

Piła 3 - Opinie

10 + 2 =

Piła 3 - polecane w tej kategorii

Piła 3 - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne