Twarz anioła


1 głosy
The Face of an Angel
Oceń film
3.00

Twarz anioła - fabułaFabuła filmu "Twarz anioła"Film "Twarz anioła" to historia o miłości i poświęceniu. Głównym bohaterem jest Carlo (Elio Germano), młody muzyk, który po śmierci ojca zostaje sam na świecie. Jego jedynym ratunkiem jest praca w restauracji, gdzie poznaje piękną i tajemniczą Beatrice (Monica Bellucci).

Miłość Carlo i BeatriceCarlo i Beatrice szybko zaczynają się kochać. Ich miłość jest silna i szczera, ale Beatrice ma tajemnicę, która może zniszczyć ich szczęście. Okazuje się, że Beatrice jest wdową po mafijnym bossie, który został zamordowany. Carlo postanawia pomóc Beatrice w odnalezieniu mordercy jej męża.

Poszukiwania mordercyCarlo i Beatrice wyruszają w podróż, aby odnaleźć morderce. Podczas swojej wędrówki spotykają wielu ludzi, którzy mają informacje na temat mordercy. W końcu odkrywają, że mordercą jest były przyjaciel Beatrice, który chciał się zemścić za to, że został porzucony.

ZakończenieCarlo i Beatrice postanawiają zemścić się na mordercy. W końcu Carlo zabija morderce, a Beatrice odzyskuje wolność. Para wraca do domu i zaczyna nowe życie razem. Film kończy się szczęśliwym zakończeniem, w którym Carlo i Beatrice są szczęśliwi i zakochani.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Twarz anioła obsada
Twarz anioła
Kategoria: Filmy
Gatunek: Dramat
Czas trwania: 101 min.
Reżyseria: Michael Winterbottom
Scenariusz: Paul Viragh
Produkcja: Hiszpania, Wielka Brytania, Włochy
Premiera: 19 czerwca 2015 (Polska)
6 września 2014 (świat)

Twarz anioła - gdzie obejrzeć

30 zł
w pakiecie
Oglądaj
5 zł
za film
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj
od 6,90 zł
za film
Oglądaj
4 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Twarz anioła - Opinie

6 + 1 =

Twarz anioła - polecane w tej kategorii

Twarz anioła - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne