Zabójcy bażantów


1 głosy
Fasandræberne
Oceń film
4.00

Zabójcy bażantów - fabułaFabuła filmu "Zabójcy bażantów"Film "Zabójcy bażantów" to komedia kryminalna w reżyserii Juana José Campanelliego. Akcja filmu rozgrywa się w małym miasteczku w Hiszpanii.

PostacieGłównymi bohaterami filmu są trzej przyjaciele: Manolo, Benito i Jamón. Manolo jest młodym, ambitnym mężczyzną, który pragnie zmienić swoje życie. Benito to z kolei zapalony myśliwy, który uwielbia polowania. Jamón to z kolei złodziej, który wykorzystuje swoje umiejętności, aby zarobić pieniądze.

AkcjaGłówni bohaterowie postanawiają wspólnie zorganizować polowanie na bażanty. Niestety, ich plan zostaje przerwany, gdy okazuje się, że bażanty są chronione przez lokalnego właściciela ziemi. Właściciel ziemi postanawia wynająć trzech przyjaciół, aby zajęli się zabijaniem bażantów, które zagrażają jego uprawom.

Manolo, Benito i Jamón postanawiają wykorzystać tę okazję, aby zarobić pieniądze. Niestety, ich plan zostaje przerwany, gdy okazuje się, że bażanty są chronione przez lokalnego gangstera. Gangster postanawia wynająć trzech przyjaciół, aby zajęli się zabijaniem bażantów, które zagrażają jego interesom.

Manolo, Benito i Jamón postanawiają wykorzystać tę okazję, aby zarobić pieniądze. Niestety, ich plan zostaje przerwany, gdy okazuje się, że bażanty są chronione przez lokalnego policjanta. Policjant postanawia wynająć trzech przyjaciół, aby zajęli się zabijaniem bażantów, które zagrażają jego śledztwu.

Manolo, Benito i Jamón postanawiają wykorzystać tę okazję, aby zarobić pieniądze. Wkrótce odkrywają, że bażanty są chronione przez tajemniczego mężczyznę, który ma własne interesy w tym interesie. Przyjaciele postanawiają wykorzystać tę okazję, aby zarobić jeszcze więcej pieniędzy.

Wkrótce odkrywają, że ich przeciwnik jest bardziej zdeterminowany, niż się spodziewali. Muszą zatem wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby pokonać przeciwnika i zarobić pieniądze.

Czy Manolo, Benito i Jamón zdołają pokonać przeciwnika i zarobić pieniądze? Przekonajcie się sami, oglądając film "Zabójcy bażantów"!
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Zabójcy bażantów obsada
Zabójcy bażantów
Kategoria: Filmy
Gatunek: Kryminał, Thriller
Czas trwania: 114 min.
Reżyseria: Mikkel Norgaard
Scenariusz: Nikolaj Arcel, Rasmus Heisterberg
Produkcja: Dania
Premiera: 24 kwietnia 2015 (Polska)
18 września 2014 (świat)

Zabójcy bażantów - gdzie obejrzeć

od 6,90 zł
za film
Oglądaj
23,99 zł
w abonamencie
Dostępny w CDA Premium
Oglądaj

Zabójcy bażantów - Opinie

9 + 1 =

Zabójcy bażantów - polecane w tej kategorii

Zabójcy bażantów - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne