Transsiberian


0 głosy
Transsiberian
Oceń film
0.00

Transsiberian - fabułaPara podróżująca przez SyberięRoy i Jessie to para z Ameryki, która postanawia odwiedzić Rosję. Postanawiają podróżować przez Syberię pociągiem Transsiberian. Nie wiedzą, że ich podróż będzie pełna niebezpieczeństw.

Spotkanie z CarlosemNa początku podróży Roy i Jessie poznają Carlosę, który jest Hiszpanem i podróżuje sam. Carlos okazuje się być bardzo towarzyskim i zaprasza parę do swojego przedziału.

Niebezpieczne spotkanieKiedy Roy i Jessie są w przedziale Carlos, spotykają dwóch mężczyzn, którzy okazują się być agentami KGB. Mężczyźni są podejrzliwi wobec Carlosa i zaczynają go przesłuchiwać. Roy i Jessie są zaniepokojeni i postanawiają uciec.

UcieczkaRoy i Jessie uciekają z pociągu i ukrywają się w lesie. Tam spotykają Abla, który jest miejscowym handlarzem narkotyków. Abel zaprasza ich do swojego domu, gdzie okazuje się, że jest on członkiem mafii.

ZagrożenieRoy i Jessie są zmuszeni do współpracy z Ablem, aby uniknąć niebezpieczeństwa. Abel wykorzystuje ich do przemytu narkotyków. Para musi znaleźć sposób, aby uciec przed mafią i agentami KGB.

FinaleRoy i Jessie udaje się uciec i wrócić do Stanów Zjednoczonych. Po powrocie do domu para zdaje sobie sprawę, że ich podróż przez Syberię była pełna niebezpieczeństw i przygód.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Transsiberian obsada
Transsiberian
Kategoria: Filmy
Gatunek: Thriller, Dramat
Czas trwania: 111 min.
Reżyseria: Brad Anderson
Scenariusz: Brad Anderson, Will Conroy
Produkcja: Hiszpania, Niemcy, Wielka Brytania, Litwa
Premiera: 18 stycznia 2008 (świat)

Transsiberian - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Transsiberian - Opinie

8 + 10 =

Transsiberian - polecane w tej kategorii

Transsiberian - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne