Puls 2 - fabułaFabuła filmu "Puls 2"Film "Puls 2" to kontynuacja horroru z 2016 roku. Akcja filmu rozgrywa się w małym miasteczku w Stanach Zjednoczonych. Głównym bohaterem jest Clay, który po wydarzeniach z pierwszej części postanawia wrócić do domu.

Clay i jego przyjacieleClay wraca do domu, aby odnaleźć swoją rodzinę i przyjaciół. Wraz z nim wyrusza jego przyjaciel, Burke. Razem z nimi wyrusza również grupa przyjaciół, którzy chcą pomóc Clayowi w jego misji. Wśród nich są: Mia, która jest byłą dziewczyną Claya, oraz jej przyjaciółka, Natalie.

Demoniczne siłyGdy Clay i jego przyjaciele wracają do miasteczka, odkrywają, że jest ono opanowane przez demoniczne siły. Clay i jego przyjaciele muszą stawić czoła tym siłom, aby ocalić miasteczko i odnaleźć rodzinę Claya.

Walka o przetrwanieClay i jego przyjaciele muszą walczyć o przetrwanie, aby ocalić miasteczko. Muszą stawić czoła demonicznym siłom, które są coraz silniejsze. Clay i jego przyjaciele muszą znaleźć sposób, aby pokonać te siły i ocalić miasteczko.

ZakończenieClay i jego przyjaciele muszą połączyć siły, aby pokonać demoniczne siły i ocalić miasteczko. W końcu udaje im się pokonać siły zła i ocalić miasteczko. Clay odnajduje swoją rodzinę i przyjaciół, a wszyscy razem cieszą się z powodzenia.
Pełna fabuła »Dowiedz się więcej - Puls 2 obsada
Puls 2
Kategoria: Filmy
Gatunek: Horror
Czas trwania: 85 min.
Reżyseria: Joel Soisson
Scenariusz: Joel Soisson
Produkcja: USA
Premiera: 22 września 2008 (świat)

Puls 2 - gdzie obejrzeć

za darmo
Oglądaj
za darmo
Oglądaj

Puls 2 - Opinie

4 + 6 =

Puls 2 - polecane w tej kategorii

Puls 2 - podobne filmy

TOP 6 na filmnet.pl

Ostatnio dodane

Losowe

Popularne